Satılık Maltese Terrier Fiyatları Sahibinden

Maltese Terrier Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Maltese Terrier Fiyatları 2024

En eski köpek ırklarından biri olan Maltese Terrier cinsi köpeklerin kökenleri Malta’ya dayanır. Antik dönemlerde ve daha sonrasında da soyluluk simgesi olarak görülen Maltese Terrierler sahiplerine çok bağlıdırlar. Bu bağlılıkları ve küçük olmaları onları ideal bir ev köpeği yapar. Küçük köpek ırkları arasında en çok tercih edilenlerden olan Maltese Terrier cinsi köpeklerin beyaz dalgalı tüyleri, boncuk gibi gözleri ve sevimlilikleri onları hayvan severler arasında popüler hale getirir. Bu denli popüler bir köpek cinsi olan Maltese Terrier cinsi köpekleri sahiplenmek isteyenlerin sayısı da oldukça fazladır ve fiyatları da merak konusudur. Biz de bu yazımızda Maltese Terrier fiyatları ve diğer özelliklerinden bahsedeceğiz. Gelin birlikte yazımıza göz atalım.

Diğer köpek fiyatları için tıklayınız;

Maltese Terrier Fiyatları 2024

Sevimli, dost canlısı ve en popüler köpek cinslerinin başında gelen Maltese Terrier cinsi köpekler fiyatları ile de oldukça merak konusudur. 2024 yılı için Maltese Terrier cinsi köpeklerin fiyatları ortalama 4000-15.000 TL aralığında değişmektedir. Bu geniş fiyat skalasını etkileyen faktörler köpeğin hangi ülke kan hattına sahip olduğu, SCR belgesi, soy ağacı, fiziksel özellikleri, aşı durumu gibi özellikleridir.

Maltese Terrier Yavru Fiyatları 2024

Maltese Terrier cinsi köpek sahiplenmek isteyenlerin bazıları köpeklerini yavruyken sahiplenmek istiyorlar. Köpeklerinin gözlerinin önünde büyüdüğünü görmek, ona gereken eğitimleri kendileri vermek istiyorlar. Bu böyle olunca Maltese Terrier yavrusu fiyatları da oldukça popüler bir soru haline geliyor. 2024 yılı işin Maltese Terrier yavru fiyatları ortalama 4000-12.000 TL aralığındadır.

Maltese Terrier Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Daha önceki fiyat başlığının altında da belirttiğimiz gibi Maltese Terrier cinsi köpeklerin fiyatları alacağınız köpeğin hangi ülke kan hattına sahip olduğu, SCR belgesi, soy ağacı, fiziksel özellikleri, aşı durumu ve bunlara ek olarak çip takılı olması gibi kriterlere göre belirlenir. Siz de bir Maltese Terrier sahiplenmeden önce bu özellikler ve fiyat arasında bir sağlama yapmalısınız.

Maltese Terrier Özellikleri

  • Maltese Terrier cinsi köpekler genellikle bembeyaz, uzun ve yumuşak tüyleriyle bilinirler.
  • 1 ila 3.5 kilo arasında değişen ağırlıklarıyla bilinen en küçük köpek cinsleri arasındadırlar.
  • Uzun tüylere sahip olmalarının aksine çok az tüy dökerler.
  • Sahiplerine çok bağlı ve sadıktırlar ancak biraz kıskanç olabilirler.
  • Bazen evdeki küçük çocukları kıskanabilir. O yüzden evlerinde küçük çocuğu olanların yavru Maltese Terrier sahiplenmeleri daha uygun olacaktır.
  • Son derece sosyal ve arkadaş canlısı hayvanlardır.
  • Yalnız kalmaktan hoşlanmazlar.
  • Oldukça zeki köpeklerdir ve eğitim konusunda da sahiplerini zorlamazlar.

Maltese Terrier Sahiplenme Ücretsiz

Maltese Terrier cinsi köpekler sevimlilikleri ve dost canlısı tavırlarıyla insanların yüzünü güldürseler de fiyatlarıyla pek de güldüremiyorlar. Ancak iyi bir haberimiz var. İnternette araştırdığınızda bu köpekleri ücretsiz sahiplenebileceğiniz siteler olduğunu göreceksiniz.

Maltese Terrier Sahiplendirme Ücretsiz

Bu tatlı mı tatlı ancak bir o kadar da pahalı köpekleri sahiplenmek isteyenler olduğu gibi onları sahiplendirmek isteyenler de vardır. Siz de arama motoruna Maltese Terrier sahiplendirme ücretsiz yazarak bu ilanlara göz atabilirsiniz.

Tıkla Oyla
[Total: 0 Average: 0]