İçeriğe geç

Satılık Kaniş Fiyatları Sahibinden

Kanis Yavru Kopek Fiyatlari

Kanis Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Kaniş Fiyatları 2024

Kaniş tatlı, akıllı, neşeli ve de sahibine düşkün bir köpek türüdür. İyi bir eğitimle alışmasını sağlayabilir, çevresine ve yanında kaldığı ailesine uyum içinde hareket etmesini sağlamak mümkün olabilir. Kanişe iyi bakım ve iyi beslenme uygulayarak kanişlerin daha uzun yaşamasını sağlamış olursunuz.

Diğer köpek fiyatları için tıklayınız;

Kaniş Fiyatları 2024 Ne Kadar

Kaniş fiyatları 2024 yılında 1540 TL ile 4970 TL arasında değişmektedir. Sahibinden kaniş alındığında mutlaka kanişe ayıracak zamanınız olması gerekmektedir. Eğer zamanınız yoksa ve bakımında zorlanırsa mutlaka sahiplendirmelisiniz.

Kaniş Köpek Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kaniş köpek fiyatları kaniş köpeğin cinsiyetine, yaşına, bakımlı olmasına ya da olmamasına göre belirlenir. Bazı cinslerin bir başka büyük artısı ve o köpeklerin dünya çapındaki popülaritesinin olmasıdır. Küçük kaniş köpek fiyatları yaşamsal bütün alanlara ayak uydurduğu için büyük olan kanişlere göre daha yüksektir. Kaniş köpek fiyatları eğer tuvalet eğitimi varsa, kanişe çip takılmış ise, yetiştirildikleri ortam temiz, steril ve hayvanın koşullarına uygunsa, bakımını, mamasını, içme suyunu ve oyuncaklarını sunuyor ise birkaç bin TL daha artabilmektedir.

Kaniş Yavru Köpek Fiyatları 2024

Kaniş yavru köpek fiyatları 1740 TL ile 4000 TL arasında değişebilmektedir. Aynı zamanda 5000 TL ye kadar da fiyatlar çıkabilmektedir. Fiyatlar yıldan yıla değişmektedir ve köpeğin durumuna ya da yaşına göre de belirlenmektedir.

Poodle Kaniş Tüy Döker Mi?

Poodle kaniş tüy döker mi sorusunun cevabı hayır olmaktadır. Poodle köpek cinsi farklı boyutlara sahip olsa da bütün hepsinin ortak özelliği tüy dökmeyen köpeklerden olmalarıdır. Tüyleri dökülmeyen kanişler kıvırcık ve kısa tüylü köpekler arasında dikkat çekmektedir. Aynı zamanda parlak tüyleri ile her daim harika bir görünüme sahip olmaktadırlar. Poodle kanişlerin tüylerini düzenli bir şekilde taramanız ve tıraş etmeniz halinde az tüy dökmektedirler. Bütün köpekler gibi yılda 2 kez tüyleri dökülebilmektedir. Eğer köpeğiniz normalden daha fazla tüy döküyor ise deri hastalıklarının habercisi olabileceği bilinmektedir.

Kaniş Özellikleri

Kaniş özellikleri ise şu şekildedir: Hem gözleri hem de burnu siyahtır, kulakları sarkıktır ve burunları yuvarlaktır. Kürkleri kıvırcık, kalın ve parlaktır fakat yavruyken kürk yapıları düz olmaktadır. Kürk renkleri ise kayısı, beyaz ya da siyah olmaktadır. En yaygın renkleri ise kahverengidir. Bacakları uzundur. Ömürleri ortalama 15 – 18 yıl arasında değişmektedir. Kaniş, zeki bir köpek olarak kabul edilmektedir. Evde sessiz ve sakin olmakla birlikte dışarıda aktif ve enerjik olmaktadırlar. Kaniş köpekler sosyaldi ve hem insanlar ile hem de diğer köpekler ile iyi geçinmektedirler. Tanıdıkları insanlara karşı sıcak ve nazik olmaktadırlar.  Kanişler evde yalnız kalmaktan hiç hoşlanmamaktadırlar. Yalnız kaldıklarında ise havlama, ağlama ya da küsme eğilimleri göstermektedirler. Kaniş köpekleri hem ilgisiz hem de yalnız bırakıldığında agresif tavırlar sergilemeye başlayabilmektedir.

Kaniş Sahiplenme Ücretsiz

Kaniş sahiplenme ücretsiz için bulunduğunuz yerdeki barınaklara bakabilirsiniz. Ayrıca sahiplenme ilanlarına da bakabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz sahiplenerek bakımına ve sağlığına bütçe ayırmanız daha olası olacaktır. Kaniş sahiplenmek için bölgenizdeki iklim koşullarına dikkat etmeli ve kanişi alışık olmadığı iklimlerde sahiplenmemeye dikkat etmelisiniz. Sahipleneceğiniz kaniş köpekler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Sahipleneceğiniz kaniş köpeklerin eğer hastalığı varsa sağlık kontrollerine götürmelisiniz. Ayrıca hem beslenmesini hem de bakımını doğru şekilde yapmaya dikkat etmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir