İçeriğe geç

Satılık Pug Fiyatları Sahibinden

Satilik Pug Fiyatlari Sahibinden

Pug Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Satılık Pug 700 TL

Pug köpeklerinin fiyatları, eğitimli olup olmadıkları, yaşları, cinsiyetleri gibi birçok etkene göre değişiklik gösteriyor. Yetişkin Pug köpeklerinin fiyatları 2024 yılı itibariyle 3000 TL’den 7000 TL’ye kadar değişebilmektedir. 700 TL’ye ise Pug köpeği bulmak biraz zor gibi görünmektedir. Fakat bazı Pug köpek sahipleri, bakamayacaklarını ya ilgilenecek vakitlerinin olmadığı düşüncesiyle Pug köpeklerini ucuz fiyata bırakıyorlar. Bu nedenden dolayı, Pug köpeği satıcılarının ilanlarını sürekli takip etmelisiniz. Özellikle 700 TL’ye Pug köpek bulabilmeniz için özellikle yavru pug ilanlarına bakmanız daha uygun olacaktır.

Tıknaz bir vücut yapısına sahip olan Pug köpek türünün ayrıca yuvarlak kafalarının üzerinde deri kırışıklıkları bulunur. Bu özelliğiyle Pug köpekleri diğer köpek türlerinden ayrılmaktadır. Benzer şekilde Pug köpeklerin kaşları da kırışık yapıya sahiptir. Bu kırışıklıklar sayesinde Pug köpekleri sevimli bir hal alırlar. Pug köpekleri aynı zamanda arkadaş canlısı köpek türlerindendir. Bu köpek türleri çok fazla büyümezler. Bu sebepten dolayı Pug köpekler küçük köpekler sınıfına giriyor. Pug köpekleri yere sağlam basarlar. Bu tür köpekler enerjik ve sürekli heyecanlı bir yapıya sahiptirler. Bütün bunların yanı sıra bu köpekler, açık kahverengi tonlarında ve siyah renkte ince, kısa tüylere sahipler.

Diğer köpek fiyatları için tıklayınız;

Yeni Doğmuş Pug Cinsi Köpek Kaç TL?

Yeni doğmuş Pug cinsi köpekleri, 2024 itibariyle 2500 TL ile 6000 TL arasında bulabilirsiniz. 0-3 aylık Pug yavru köpekleri, yetişkin Pug köpeklere oranla daha uygun fiyatlarda bulunabilmektedir.

Pug Ömrü Ortalama Kaç Yıl?

Pug köpeklerin ömrü yaklaşık olarak 12-15 yıl kadardır. Bununla birlikte köpeğinize iyi baktığınız sürece bu süre de uzayabilir. Nitekim Pug köpeklerinin ömürleri, bakımları ile doğrudan etkilidir. Bu köpeklerin uygun beslenmesi yaşam standartlarını yüksek seviyelere çıkarırken, ömürlerinin de uzamasına etken olabiliyor.

Her Pug Köpek Apartmanda Beslenir Mi?

Pug köpekler ev ortamında ve dolayısıyla apartmanda yaşayabilmekteler. Aynı şekilde bu köpekler evde bakılmaya da uygun köpeklerdir. Puglar yaşlı, genç, bebek, çocuk yani herkesle iyi geçinmektedirler. Aynı zamanda Pug köpekler insanlarla temastan kaçınmayan köpek türlerindendir. Bu köpekler sizinle sürekli temas halinde olmak ister ve her an onları kucağınızda görebilirsiniz. Ancak bu temas hali insanları bunaltacak seviyede değildir.

Pug köpek türleri sahibine sadık köpek cinsleri arasında yer alıyor. Bu köpekler sahiplerini memnun etmek için çabalarlar. Puglar sahiplerinin onları sürekli sevmesini beklerler. Bu köpekler yapıları gereği sevilmediklerini düşünürler ya da anlarlarsa mutsuz olurlar. Dahası Pug köpekleri sevilmediklerini düşündüklerinde ağlayabilirler. Ayrıca Puglar ilgi çekmek için de ağlayabilirler. Bu kapsamda Pug türü köpekler duygusal köpek türleri arasında yer almaktadır.

Diğer yandan Pug köpekleri yalnız kalmayı istemezler. Bu da bu köpeklerin apartman ortamına rahat uyum sağlamasına neden olmaktadır. Ayrıca Pug köpeklerin kilo alma problemleri olmadığından beslenmeleri de kolaydır. Aileler de Pug köpeklerini bu nedenlerden dolayı yoğun olarak tercih etmektedirler. Siz de Pug köpeği satın alarak apartman ortamında rahatlıkla besleyebilirsiniz. Ancak Pug köpeği satın alacaksanız öncelikle ona gereken ilgiyi göstereceğinizde emin olmanız gerekiyor. Aksi taktirde köpeğiniz ve sizin için zor geçecek günler hiç de kaçınılmaz değildir.

Pug Cinsi Hangi Irktandır?

Pug cinsi köpekler, Çin kökenli köpeklerdir. Bu tür süs köpeği ırkları arasında yer almaktadır. Pug köpekleri, süs köpekleri olmalarının yanı sıra küçük köpek ırklarındandır. Öyle ki bu köpekler fazla büyümezler ve çok fazla kilo almazlar. Nitekim bu köpeklerin erkekleri, yerden en fazla 35 cm yüksekliğe çıkarken, dişilerde ise bu yükseklik en fazla yaklaşık 30 cm olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir