Satılık Maltese Terrier Fiyatları Sahibinden

Maltese Terrier Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Maltese Terrier 600 TL Var Mı?

Küçük ırkıyla en çok tercih edilen cinsi beyaz köpekler, bembeyaz dalgalı beyaz tüyleriyle, boncuk gözleriyle, tatlılığıyla çok ünlü olan bu köpekler, adından da anlaşıldığı gibi kökenleri Malta’ya dayanmaktadır. Bu köpekler en eski köpek ırkına mensuplardır. Antik dönemde soyluluğu temsil etmişlerdir. Birlikte yaşadığı insana çok büyük bağlılık hisseden bu Maltese Terrier sizi sevgiye boğarken sizden çok fazla ve ilgi isteyecektir. Size sadık ve sevgi dolu bir arkadaş arıyorsanız Maltese Terrier cinsi köpek tam buna uygun bir cins olduğundan sahiplenmek isteyebilirsiniz. Zeki olan ve çok çabuk öğrenebilen bu cins, ortalama 1 ile 3 kilogram arası değişmektedir, çok gürültücü olan bu tatlı ve küçük arkadaşlarımız apartman yaşantısına pek uygun değildir.

Bu sevimli dostlarımızı sahiplenmek isteyen birçok insanın en çok merak ettiği şeylerden biri; uygun fiyata sahiplenmek isteyen kişiler için 600 TL ye sahiplendirildiği görülmüştür. Bakımı ve eğitimi kolaydır. Birçok ilde 600 TL ye olduğu petshop ve barınak ilanlarında yer almaktadır. Çok az bir ilanı olan bu cinsin bir erkek yada dişi yavru fiyat aralığı ortalama 8000 TL ile 25.000 TL arası değişebilir. Maltese Terrier cinsi köpek 2023 yılında ise 240 ile 650 dolar arası belirlenmiş bir fiyatı vardır.

Diğer köpek fiyatları için tıklayınız;

Maltese Terrier 600 TL İstanbul

Yüksek enerjiye sahip, zeki ve oyuncu köpeğimiz olan Maltese Terrier cinsi dostumuz sahiplenmek artık daha kolay. Farklı fiyat aralığı bulunan bu kar beyazı dostumuz, halk arasında ise  kucak köpeği olarak bilinen sevimli dostumuz İstanbul gibi metropol bir ilde 600 TL gibi bir fiyata bulmak daha kolay durumda. Fiyatlarını belirleyen unsurlardan azıları sıfır numara boy ölçüsüne sahip veya Kore kanı taşıyan bir Maltese Terrier cinsine ait fiyat normal fiyat üzerinde olabilir. Barınak ve petshoplarda çok yüksek fiyatlarda olan bu cinsin direk sahibinden veya bakmaya durumu olmayan kişilerden çok daha uyguna sahiplenebilirsiniz.

Maltese Terrier 600 TL Ankara

Maltese Terrier cinsi köpek Amerika’nın en popüler köpeğidir. Ünü ülkemize kadar gelen bu tatlı dostumuzun yine aynı şekilde yüksek fiyat aralığına sahip olmakla birlikte bakımı zor olan bir cinstir. Orijinal Maltese Terrier fiyatları Ankara’da 2024yılında 3500 TL ile 8000 TL arası bir fiyatı bulunmaktadır. Sahiplenilmek istenen fiyat Ankara’da Maltese Terrier 600 TL bulunmaktadır, bakımında zorlanan kişiler ve yaşı büyük olan köpekler de ise daha uygun bir fiyatta bulmak mümkündür.

Maltese Terrier 600 TL Adana

Maltese Terrier yumuşacık tüylerle bizlere her alanda sevecenliğiyle büyüleyen bu köpeğin en çok tercih edilen ev köpeği olduğu görülmektedir. Adana ilinde de aynı şekilde rağbet gören bu sevimli dostlarımız bakımı oldukça kolaydır. Maltese Terrier’ler bakımına, erişkin ve yavru olmasına göre değişir. Ortalama fiyatı 2024 yılında  1500 TL ile 4000 TL arası değişmektedir. Sahiplenecek kişinin doğrudan petshop ve barınaktan alması durumunda ortalama fiyat olarak belirtilen miktar doğrultusunda satın alabilmektedir. Fiyat konusunda ise en uygun ev köpeği olarak da bilinmektedir. Sahiplenecek kişinin almak istediği fiyat 600 TL ilan sitelerinde yer almamaktadır. Fakat sahibinden ücretsiz bir şekilde sahiplendirilen birçok Maltese Terrier bulunmaktadır.

Maltese Terrier 600 TL İzmir

Maltese Terrier çok oyuncu ve dost canlısı dostumuz; İzmirli hayvan severlerin gönlünü fethetmiş durumda. İzmir’de birçok ilanı bulunan sevimli dostlarımızın çok fazla rağbet gördüğü ilanlara yansımaktadır. Güncel 2024 fiyatı 4000 ile 18.000 arası değişmektedir. Fiyat aralığının 2023 yılında değişeceğine değinen petshop ve Maltese Terrier sahipleri bu fiyat aralığı dışında da bulunabileceğini ifade etmektedir. Sevimli dostunu satmak istemeyen ve cüz’i bir fiyatta sahiplendirmek isteyenler ortalama 600 TL’ ye bulabilmektedirler.

Tıkla Oyla
[Total: 1 Average: 3]