Satılık Jako 500 TL

İnsanlar satılık Jako 500 TL başlığını gördüğü zaman ilk olarak papağanın nasıl yetiştirildiğini araştırmaya başlıyor. Papağanın özelliklerini öğrendiğinizde yetiştirirken bilinçli davranmanız daha mümkün hâle gelir. Bu papağanlar, papağan ailesi arasında en konuşkan ve zeki tür olarak bilinir. Diğer papağan türlerine kıyasla daha yeteneklidir.

İyi bir eğitim verilirse çok sayıda kelimeyi öğrenmesi mümkündür. Kökü Afrika’ya dayanan bu papağanlar, aynı zamanda gri papağan olarak da anılır. Jako papağanın özellikleri ve bakımı konusunda bilgi sahibi olursanız problem yaşama ihtimaliniz oldukça düşük olur. Günümüzde birçok kişi yeteri kadar araştırma yapmadığı için papağan yetiştirirken sorunlar yaşıyor.

Satılık Jako 500 TL 2022

Jako papağanının bakımı ve özellikleri hakkında araştırma yapan çok sayıda kişi olduğu için sektörde yaygın olarak satışı yapılan bir türdür. Papağanın nasıl bakıldığı ve yetiştirildiği konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz satılık Jako 500 TL avantajından faydalanmanız pek doğru olmayacaktır. Papağanlar hakkında detaylı bilgi edindikten sonra almanızda fayda var.

Satılık Jako 500 TL 2022 yılında bulmak pek mümkün olmasa da şansınızı deneyebilirsiniz. İçeriğimizin devamında ayrıntılı bilgiler verdik.

Diğer papağan fiyatları içeriklerimiz için tıklayın;

Jako, papağanlar arasında en konuşkan ve zeki olan türdür. Gri renkte olan bu papağanların kökeni Afrika’ya dayanır. Bunun haricinde Kenya, Kongo, Fildişi Sahili gibi yerlerde yetiştirildiğini görmek mümkündür. Dünya genelinde adı Psittacus Erithacus olarak bilinir. Zekâ ve yetenek bakımından diğer papağanlardan ayrıldıklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Popüler papağan türü olmasının sebebi tam olarak budur.

Satilik Jako 500 TL
Satilik Jako 500 TL

Jako Papağan 250 TL

Sözü edilen papağan sadece dünyada değil, Türkiye’de de büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Jako papağanlar yapısı gereği insanlarla vakit geçirmeyi sever. Özellikle gürültülü ortamlar çok hoşuna gider. İlgi gösterebileceğiniz bir papağan arıyorsanız satılık Jako 500 TL imkânlarından yararlanabilirsiniz. Bütçenize göre 250 TL fırsatlarını değerlendirme imkânına da sahipsiniz.

Daha önce bu papağan türünü beslemediyseniz bakımı ve özellikleri hakkında mutlaka araştırma yapın. Bakımının yanı sıra alışkanlıklarını da öğrenirseniz papağanınızla keyifli anlar yaşama ihtimaliniz daha yüksek olur. Sevimli ve konuşkan papağan arayışında olanlar Jako cinsini tercih ettiğinde beklentisini karşılayacak bir seçim yapmış olurlar. Eğer beslenmesine ve bakımına gereken özeni gösterirseniz 50 yıla kadar yaşar.

500 TL Jako İlanları

İyi eğitim verildiği müddetçe 1000 kelimeye kadar kelime öğretmeniz mümkündür. Taklit yetenekleri çok iyidir ve kimi zaman çığlık attıklarına rastlanır. Bazı Jako papağanlarının kuyruğu kırmızıdır. Sahibine bağlı bir papağan arayışındaysanız satılık Jako 500 TL ilanları tam size göredir. Yalnız kalmayı sevmezler ve sürekli ilgi göstermeniz gerekir.

Fiziksel açıdan dayanıklı oldukları için sık sık problem yaşamazsınız. Bakımı oldukça kolay bir papağan türüdür. Jako papağanı yetiştireceğiniz zaman geniş bir kafese sahip olmaya özen gösterin. Sahibine alışan papağanların yaşam alanının geniş olması büyük önem taşıyor. Papağan almayı düşünüyorsanız Jako’yu tercih etmeniz memnuniyetinizi büyük oranda karşılayacaktır.