Satılık Yavru Ev Köpekleri Fiyatları Sahibinden

Yavru Ev Köpekleri Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Ev Köpekleri Fiyatları 2024

Ev Köpekleri Fiyatları 2024

İnsanın en sadık dostu olarak bilinen köpekler için biraz araştırmaya hazır mısınız? Biliyorsunuz ki dünyada birçok farklı ırk ve türden canlarımız var. En popüler ve ilgi gören cinslerinde farklı yetenekleri farklı özellikleri var. Onlarında karakterleri, huyları var. Keşfetmek bir o kadar zevkliyse de ciddi işler yapan canlarımız var. Bir bakarsınız yardıma muhtaç insanların gözü olur, bir bakarsınız acımasız, gözü kara bir polis. Köpeğin zekâsı, kolay eğitilebilir olması fiyatlarının da farklı olmasına sebep olmaktadır. Dünya’da en çok ilgi gören ev köpeği fiyatları ile ilgili detay bilgiler yazımız ekinde bulabilirsiniz.

Yorkshire Terrier, gözleri zeytin, burnu badem canlar. Bazen saç baş dağınık, bazen atkuyruğu tercih ederler. Süs köpeği olarak bilinse de, kendilerinin küçük köpek ırkı olduğunu hiç kabullenmezler. Tüy dökmez, kokuları hiç yoktur mis kokarlar. Uzun tüyleri ve canlı kahverengi tonlu renkleri vardır. Sahiplerine karşı çok bağlıdırlar. Fakat, sahiplerini koruma amaçlı saldırgan davranışlar gerçekleştirebilirler. Genel ilişkilerinde alfadır. İyi bir kuru mama tercih edilmelidir. Büyük ırklara göre daha hızlı kızgınlık dönemine girerler. Erkekler 6 aylıkken çiftleşmeye hazırdır. Kızlar batında yalnızca 2-3 yavru dünyaya getirebilirler. 2024 Yorkshire Terrier ev köpeği fiyatları 5000 ile 30000 arasında olabilir.

Diğer köpek fiyatları için tıklayınız;

Satılık Ev Köpekleri ve Fiyatları 2024

Pomeranian, Boyları 20 cm kiloları 2-3,5 arasını geçmemektedir. Tüyleri yoğundur, tüy dökme zamanında fırçalanması gerekmektedir. Sahibine düşkündür, dost canlısıdır. Sağlıklı ve dayanıklı bir köpek ırkıdır. Çiğ sebze, meyve ve et tüketebildiği için özel bir beslenme programı gereklidir. Havlayarak büyük ırkları tehdit edebilirler. Kızlar 12-18 ay, erkekler 18 ay sonrası çiftleşme hazırdır. Yılda 1 defa doğum yapar ve 1-4 yavru dünyaya getirebilir. Pomeranian ev köpeği fiyatları 5000 ile 30000 arasında olabilir.

Pug, bu kıvrık kuyrukların evde yaşaması öyle doğrudur ki. M.Ö. 400 yıllarında Çinli hükümdarlara kucak köpeği olarak yetiştirilmişlerdir. Bacakları kısadır yüzemezler fakat çok güçlüdür. Sıcak ve soğuk havalara hiç gelemezler. Diğer ırklara göre oldukça nazlıdır. İnanılmaz duygusallardır, çocuklarla çok iyi anlaşırlar. İyi bir bekçi bile olabilirler. Beslenmesinde kuzu, tavuk ve sığır eti verilmesine önem verilmelidir. 1,5 yaşını tamamlamadan çiftleşmemesi gerekir. Her doğumda 4-6 yavru verebilir. Pug ev köpeği fiyatları 5000 ile 30000 arasında olabilir.

Evcil Köpekleri Kaç TL?

Chihuahua, Soğuktan nefret eder, apartman yaşamı onun için uygundur. Tanımadıklarına pek hoş davranmazlar. Fıkır fıkır, çevik tatlılardır. 15-23 cm arasındadır, tüy renkleri değişebilir en değerli olan beyaz – kahverengi renklerdir. Taranmaya ihtiyaç durabilirler. Beslenme olarak insan besinleri verilebilir, özel üretim mamalar ile ihtiyacı kadar beslenebilir. Diğer köpeklerin boyutuna bakmaz üstünlük sağlamak ister. Kızlar 12-18 ay, erkekler 18 ay sonrası çiftleşmeye hazırdır. 1-3 yavru verebilir. Chihuahua ev köpeği fiyatları 5000 ile 30000 arasında olabilir.

Golden Retriever, Avcılık faaliyetlerinde uzun yıllar kullanılmış olsalar da fazlasıyla dost canlısı olmaları bebek bakıcılığına kadar gider. Harika bir rehberdir. Baş etmesi çok kolaydır, çok sosyaldirler. Düz ya da dalgalı tüylerinin altında atletik yapıları vardır. Protein oranı yüksek besinler ile beslenmelidirler. 1,5 yaştan önce çiftleştirilmemelidirler.  6-9 arası yavru verebilirler. Golden Retriever ev köpeği fiyatları 5000 ile 30000 arasında olabilir.

Ev Köpeği Ne Kadar Yaşar?

Maltese Terrier, Yumuşak, beyaz tüylere sahiptirler. Az tüy dökerler ve oldukça duygusallardır. Diğer hayvanlara ve insanlara karşı naziktirler. Güvenliklerini mutlaka sağlamanız gerekmektedir, yalnız bırakmaya gelemez, hüzünlenebilir. Uysal ve korkusuzdur. Düzenli taranmaya ve tıraşa ihtiyaç duyar. Tahılsız kuru mamalar tercih edilebilir. 8 ayda cinsel olgunluğa varmaktadırlar. 1-4 arası yavru verebilirler. Maltese Terrier ev köpeği fiyatları 5000 ile 30000 arasında olabilir.

Tıkla Oyla
[Total: 1 Average: 3]