İçeriğe geç

Satılık Fino Köpek Fiyatları Sahibinden

Fino Kopek Cinsleri Fiyatlari

Bu içeriğimizde fino köpek fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Fino Köpek Fiyatları 2024

Köpekler taşıdıkları özelliklere ve aldıkları eğitimlere göre bambaşka amaçlara göre sahiplendirilir. Örneğin; polis köpekleri, av ya da evcil köpekler gibi. Bu durum onların fiyatlarına da yansımaktadır. Sadece amaçlarına göre de değil aynı zamanda zeki olmaları, kolay ya da zor eğitilmeleri, popüler bir ırk olmaları durumlarda onların fiyatları üzerinde etkilidir. Ülkemizde oldukça fazla rağbet gören ve sahiplendirme de il sıralarda yer alan Fino köpekleri de bu özelliklere bakılarak fiyatlandırılması yapılan bir türdür. Buna göre Fino köpek fiyatları 2024 yılında 5.000 TL ila 10.000 TL arasında değişmektedir.

Diğer köpek fiyatları için tıklayınız;

Fino Köpek Fiyatları Sahibinden

Cins köpek türlerinde fiyatların belirlenmesinde izlenen belirli aralıklar bulunmaktadır. Bu yazımız içerisinde sahiplendirmede köpek türlerine göre fiyatlar nasıl belirlenmektedir okurları kısaca bilgilendirme amacı taşımaktayız. Köpeklerde fiyat belirlenirken tür ya da safkan olmasına göre durum değişmektedir. Bu yazımız içerisinde sizlere Fino köpeğin özellikleri, bakımı, beslenme şekli ve Fino köpek fiyatları sahibinden hakkında bilgiler veremeye çalışacağız.

Ülkemizde oldukça fazla sevilen Fino köpek türleri küçük ve sıcakkanlı halleri ile kendilerini sevdirmektedir. Sevimli ve oyuncu olmaları ile sahiplerine kısa sürede alışır ve kendilerine bağımlı hale getirirler. Bu köpek türünde birçok çeşit vardır. Evde bakımları oldukça kolay olduğundan ülkemizde evde beslemek için tercih edilen 2.köpek türüdür diyebiliriz. Bu tür köpeklerde bakımlar köpeğin yaşına ve periyoduna göre özenle yapılmaktadır.

Birçok türü olan Fino köpeklerde en çok beğenilen türler ise şunlardır;

 • Pomeranian Fino Köpeği
 • Maltese Fino Köpeği
 • Shih Tzu Fino Köpeği
 • Pekinez Fino Köpeği
 • Papillon Fino Köpeği
 • Bichon Yorkie Fino Köpeği

Fino köpekleri kendi cinsleri ile kolayca anlaşmaktadır. Ayrıca yabancı kişilere karşı da ılımlı davranışlar gösterirler sahiplerine karşı itaatkâr olan bu köpekler sosyalleşme açısından çok faydalıdır.

Fino Köpek Cinsleri Fiyatları 2024

Fino köpek fiyatları 2024 yılında cinsine göre değişmektedir. Sahip olduğu özelliklere bakılırsa en fazla sahiplendirilen türü poomeranien boo olmaktadır. Bu köpeklerin tuvalet eğitimi olması, rengi ve yaşına göre fiyatları değişmektedir. Ancak genel bir değerlendirme ile fiyatlarının 5.000 TL-30.000TL arasında değişebildiği görülmektedir. Ülkemizde en çok sahiplenilen diğer Fino köpek fiyatları ise şöyledir;

 • Toy Poodle Fino Köpek Fiyatları; Toy Poodle Fino köpek türleri de oldukça fazla beğenilmektedir. Bu köpekler çok akıllı olduklarından bağımsız alanlarda bile söz dinlemeleri oldukça kolaydır. 2.000 TL – 35.000 TL arasında değişmektedir.
 • Maltese Terrier Fiyatları; Beyaz ırkları arasında en çok sevilen türlerden biri köpek cinsi, sevimli görünümleri vardır. Dalgalı bir kürke sahiplerdir bundan dolayı oyuncak gibilerdir. Bu köpeklerinde yaşları ve eğitimleri fiyatlar konusunda önemlidir. 1500- 3000 TL arasında değişmektedir.

Fino Köpek Sahiplendirme Ücretsiz

Fino köpekleri ücretsiz bir şekilde sahiplenmek isteyen evcil hayvan severleri genelde barınaklara müracaat etmektedir. Bunlara ek olarak köpek satışı yapan petshoplar, sitelerimizde hayvan severlere bu süreçte yardımcı olmaktadır. Bugün evinde köpek beslemek isteyen ancak yeterli maddi gücü olmayan kişiler için düzenlenen bu uygulama çok destek görmektedir. Hem ücretsiz hem de daha kolay köpek edindirme olduğundan istediğiniz bu yöntemi de kullanabilirsiniz.

Fino Büyümeyen Köpek Cinsleri

Bu yıl bir köpek sahiplenerek evine neşe katmak, yalnızlığına en iyi çözümü arayan hayvan severlerin en fazla tercih ettiği köpek türü Fino türleri olmaktadır. Hayvan severler arasında Fino büyümeyen köpek cinsleri sahiplenmek isteyenler için özel araştırmalar yaptıkları görülmektedir.

 • Pomeranian Fino Köpeği
 • Maltese Fino Köpeği
 • Pug Fino Köpeği
 • King Charlers Fino Köpeği
 • Yorkshire Terrier Fino Köpeği
 • Shih Tzu Fino Köpeği
 • Pekinez Fino Köpeği
 • Papillon Fino Köpeği
 • Bichon Yorkie Fino Köpeği

Fino köpek fiyatları 2024 yılında ne kadar olduğunu öğrenmek ve bu harika köpek türlerinden birini hemen sahiplenmek isterseniz tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizi kullanarak bağlantı kurmanızdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir