Satılık Evcil Köpek Fiyatları Sahibinden

Evcil Köpek Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Evcil Köpek Fiyatları 2024

Evcil köpeklerin 2024 yılında fiyatı ırklara göre değişiklik göstermektedir. Her ırk kendi özelliklerine göre fiyatlandırılır. Genel olarak orta ırk köpekler ve küçük ırk köpekler ev ortamına uyum sağlayan köpeklerdir. Boyutları gereği ev ortamında sorunsuzca hareket edebilmektedirler. Ev ortamında özel bakıma ihtiyaç duyarlar. Ayrıca apartman komşularınızı rahatsız etmezler. Sahiplerine son derece sadık köpeklerdir. Zeki olduklarından dolayı eğitimlerini kolayca tamamlarlar.

Diğer köpek fiyatları için tıklayınız;

Evde Beslenebilecek Köpek Türleri Ve Fiyatları 2024

Yorkshire Terrier

Çantalarda sahipleri ile beraber gezen köpek ırklarından biri olan Yorkshire Terrier ırkı köpeklerin 2024 yılında ortalama fiyatları 10000 lira ile 20000 lira arasındadır. Bu fiyat hayvanın yaşı, sağlık durumu ve rengine göre değişmektedir. İngiltere kökenli olan Yorkshire Terrier ırkı köpekler süslü köpek ırklarından biridir. Toka takıp sahipleri ile dolaşmayı severler.

Pomeranian

Görünüşleri ile oyuncak köpekleri andıran Pomeranian ırkı köpeklerin 2024 yılında ortalama fiyatları 10000 lira ile 20000 lira arasındadır. Bu fiyat hayvanın yaşı, sağlık durumu ve rengine göre değişmektedir. Sevimlilikleri yanı sıra çok iyi bekçi köpeği olarak bilinirler.

French Bulldog

Popüler köpek ırkları arasında olan French Bulldog ırkı köpeklerin 2024 yılında ortalama fiyatları 7000 lira ile 15000 lira arasındadır. Bu fiyat hayvanın yaşı, sağlık durumu ve rengine göre değişmektedir. Şaşkın suratları ve dik kocaman kulakları ile ilgi çeken ırklar arasındadır.

Maltese Terrier

Uzun beyaz tüylere sahip olan Maltese Terrier ırkı köpeklerin 2024 yılında ortalama fiyatları 7000 lira ile 12000 lira arasındadır. Bu fiyat hayvanın yaşı, sağlık durumu ve cinsiyetine göre değişmektedir. Sosyal açıdan aktiftirler. Eğitimde sıkılarak sahiplerini zorlayabilirler.

Pug

Asya kökenli Pug ırkı köpeklerin 2024 yılında ortalama fiyatları 10000 lira ile 15000 lira arasındadır. Bu fiyat hayvanın yaşı, sağlık durumu ve rengine göre değişmektedir. Obeziteye ırk olarak yatkınlığı olsa da egzersiz ve ırkına özel üretilen kalite mama ile sorunsuzca ev ortamında bakılabilir. İyi bir bekçi köpeğidir.

Jack Russell Terrier

Filmlerin ünlü yıldız ırklarından biri olan Jack Russell Terrier ırkı köpeklerin 2024 yılında ortalama fiyatları 8000 lira ile 15000 lira arasındadır. Bu fiyat hayvanın yaşı, sağlık durumu ve rengine göre değişmektedir. Enerjilerini evde atamasalarda gün içinde sahibi ile çıkacağı yürüyüşler ona yeterli olacaktır.

Cavalier King Charles Spaniel

Spaniel türleri arasında en küçük olan Cavalier King Charles Spaniel ırkı köpeklerin 2024 yılında ortalama fiyatları 15000 lira ile 25000 lira arasındadır. Bu fiyat hayvanın yaşı, sağlık durumu ve rengine göre değişmektedir. Sevimlilikleri ve asil tavırları ile sahiplerini büyüleyen bir ırktır.

Chihuahua

Çanta köpeği olarakta bilinen Chihuahua ırkı köpeklerin 2024 yılında ortalama fiyatları 15000 lira ile 30000 lira arasındadır. Bu fiyat hayvanın yaşı, sağlık durumu ve rengine göre değişmektedir. Soğuk havalara toleransı olmayan bir ırk olduğundan ev yaşamına son derece uygun bir ırktır. Sahiplerine eşlik etmeyi çok severler.

Pekingese

Çin kökenli köpek ırklarından biri olan Pekingese ırkı köpeklerin 2024 yılında ortalama fiyatları 9000 lira ile 15000 lira arasındadır. Bu fiyat hayvanın yaşı, sağlık durumu ve rengine göre değişmektedir. Küçük boyutlarına rağmen oldukça cesur bir ırktır. İnatçı ve kıskanç bir yapıya sahipte olsalar da sahiplerine oldukça sadıktırlar. Çocuklarla pek iyi anlaşamayan bir ırktır.

Poddle

Poddle ırkı köpeklerin 2024 yılında ortalama fiyatları 10000 lira ile 15000 lira arasındadır. Bu fiyat hayvanın yaşı, sağlık durumu ve rengine göre değişmektedir. Tüy yapısı anti alerjenik yapıdadır. Aile üyeleriyle çok iyi anlaşırlar.

Beagle

Beagle ırkı köpeklerin 2024 yılında ortalama fiyatları 20000 lira ile 50000 lira arasındadır. Bu fiyat hayvanın yaşı, sağlık durumu ve rengine göre değişmektedir. Kökeni İngiltere olan bu ırk köpekler sosyal köpek ırklarındandır. Ayrıca burunları çok iyi koku alan beagle ırkı köpekler av köpeği olarakta kullanılmaktadır.

Tıkla Oyla
[Total: 0 Average: 0]