Scottish Fold Fiyatları

Scottish Fold fiyatları 2022 yılında ne kadar diye merak ediyorsanız bu içeriğimiz tam size göre. Bu yazımızda en sevimli kedi türlerinden biri olan Scottish Fold cinsi kediler hakkında bilgiler verdik.

Scottish Fold Fiyatları 2022

Scottish Fold kedi fiyatları 2022 yılı güncellemesi ile 2000 TL ila 10.000 TL arasında değişim göstermektedir.

Oldukça akıllı ve sakin bir tür olan Scottish Fold cinsi kediler, son zamanların en popüler ve dikkat çeken kedi ırklarından birisi olup birden fazla insanın göz bebeği olmuşlardır.

scottish fold fiyatları
scottish fold fiyatları

Scottish Kedi Fiyatları Ankara

Ankara’da yaşamını sürdüren birçok insan, Ankara’da bulunan Scottish Fold kedi fiyatlarını oldukça merak ediyor. Bu fiyatlar son güncellemeler doğrultusunda 300 TL ila 1500 TL arasında değişmekte.

Kulak yapısı içe doğru kıvrımlı olan Scottish Fold sevimli kediler ülkemizde de en çok rağbet gören kedi cinslerinden birisi olarak biliniyor.

Scottish Fold 300 TL

Uyumlu ve kolay eğitilebilen türlerden birisi olan bu kedilerin, birçok kediseverin göz bebeği olduğu aşikardır. Evde sorun çıkarmadan yaşamaları ve zeki tavırları sayesinde içinde kedi olan birden fazla evde bu kedi ırkına rastlayabilirsiniz.

Scottish Fold Satılık

Bu tatlı ırk, oldukça arkadaş canlısıdır. Birlikte yaşamasının ve bakımının kolay olduğu bir kedidir. Scottish Foldlar farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Satın alacağınız kedinin rengine ve boyutuna, kilosuna göre ilanlarda gezebilirsiniz.

scottish fold satılık
scottish fold satılık

Ancak bu ibareler, size daha pahalıya mal olabileceği manasına gelecektir. Şüphesiz kedi cinsleri arasında smokin kedi kadar büyüleyicilerindendir. Bu da vereceğiniz paraya değeceği anlamına gelir.

Scottish Fiyat

Scottish Foldlar, fiyat bakımından değişiklik göstermektedir. Bir Scottish sahiplenmek istiyorsanız ilgili web siteleri ve ilanlardan istediğiniz kedilere ulaşabilirsiniz.

İlan sahiplerinden bilgi alıp, onlarla konuşup sevimli bir kedi sahiplenebilirsiniz. Dahası, bu türde bir kediye sahipseniz ilan verebilir ve kediniz için de yeni bir ev bulabilirsiniz.

Sahiplenme ve ilan verme için bu ırkın fiyatlarını bilmeniz gerekmektedir. Yeni doğmuş minik bir Scottish 900 – 5500 TL fiyat aralığındadır.

Satılık Scottish Fold

Satılık Scottish Foldlar, istediğiniz boy, kilo ve renge göre farklı niteliklerdedir. Tıpkı maine coon kedi cinslerinde olduğu gibi. Genellikle dikkat çeken içe doğru kulakları vardır. Tüyleri kısadır ve genelde krem renk, portakal, duman, tekir ve beyaz olmaktadır. Orta kedi cinsidir.

Gözleri tüy renklerine göre değişim gösterir. Miyavlama oranları azdır. Sessizlerdir. Arka ayakları üzerinde uzun süre durabilirler. Tüyleri pelüş bir görünümdedir. Gözleri yuvarlak ve büyüktür. İnce kuyruklulardır. Ağırlıkları genelde 4 – 6 kilodur ve yaşam ömürleri 12 – 17 yıldır.

British Shorthair ise, bu ırka benzer olarak son derece sadık ve bekar insanlar için birebir bir türdür. Günlük olarak fırçalanması, özellikle de tüylerinin kalınlaştığı veya inceldiği mevsimsel değişiklikler sırasında çok önemlidir.

Scottish Fold Yavru Fiyat

Sahiplenmek istediğiniz kedi eğer bir Scottish Fold yavrusuysa, büyük meblağları gözden çıkartmaya hazır olmalısınız. Minimum 900 TL olan bu miniklerin fiyatı 2022 yılında 5500 TL’lere kadar uzanabilmektedir.

scottish fold yavru fiyat
scottish fold yavru fiyat

Tatlı bir Scottish, size hem evde bir arkadaş hem uzun yol yürüyüşlerinizin vazgeçilmezi, hem de mutluluk kaynağı olacaktır, emin olun! Yanında bir de siyam kedisi olursa eviniz çok şenlik olur diyebiliriz 🙂

Scottish Fold 400 TL

Scottish Foldlar esasında pahalı ırklardır. Ancak eğer yavru bir Scottish düşünmüyorsanız uygun bir meblağa da bu ırka sahip olabilirsiniz.

400 – 500 TL’ye bir Scottish alabilirsiniz. Hatta iyi bir araştırma sonucu, belki de ücretsiz olarak bir ilan sahibi size kedisini verecektir.

İskoç Kedisi Fiyatları

Birçok insanın vazgeçilmez kedi cinslerinden biri olan İskoç kedileri ortalama fiyat olarak 2022 yılı itibariyle 700 TL ila 6000 TL arasında değişim gösterir.

Kendini en çok sevdiren ve sahibinin kucağından inmek istemeyen kedi türlerinden biri olan İskoç kedileri bu huyları nedeniyle sıkça evlerde beslenilmektedir.

600 TL Scottish Fold

Scottish Fold, kedi türleri arasında oldukça pahalı ve evcimen olan türlerdendir. Bir yavru kedi istiyorsanız, Scottish tam size göre!

Bu ırk ilk kez kedi sahibi olacaklar için adeta biçilmiş bir kaftan. Oyun sever, evde oldukça aktif, meraklı, bağımsız, dost gibi özellikleri ile bilinir.

Scottish Fold; bazen konuşkan bazen sessiz, haftada bir tüy tımarı isteyen, açık alana ihtiyaç duyan, harika bir aile kedisi. Dilerseniz ortalama birkaç saatliğine evde yalnız bırakabileceğiniz, ev için oldukça ideal bir kedi!

Oldukça kolay sahiplendirilen Scottish Fold, çoğu aile evinin olmazsa olmazı. Bu tür, küçük çocuklarla daha iyi anlaşabilir olarak biliniyor fakat yaşı biraz daha büyük çocuklarla daha verimli vakit geçirebilmekte.

Scottish Fold fiyatları 2022 yılında bu şekildeydi. Dilerseniz diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz.