Satılık Savannah Kedisi Fiyatları Sahibinden

Savannah Kedisi Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Savannah Kedisi Fiyatları 2024

Dünyanın en değerli canlıları arasında yer alan Savannah Kedisi vahşi görünümü ve eşsiz güzellikteki kürkü ile dikkat çekmektedir. Eşsiz güzellikte bir kürke sahip olması ve en değerli canlılar arasında yer alması fiyatlarını da etkilemektedir. Savannah Kedisi fiyat araştırması yaparken fiyatların oldukça değişken oldukları gözlemlenecektir.

Diğer kedi fiyatları için tıklayınız;

Savannah Kedisi Yavru Fiyatları 2024

Savannah Kedisi Yavru halinde iyi bir şekilde eğitilmiş ise köpeklerle birlikte yaşayabilen bir tür olarakta ön plana çıkmaktadır. Savannah Kedisi Yavru Fiyatları ise kuşaklarına ve mağazaya göre değişkenlik göstermektedir. Savannah Kedisini yavru halindeyken tercih eden hayvanseverlerin 2000 ile 6000 aralığında değişen fiyatları gözden çıkarması gerekmektedir.

Savannah Kedisi Özellikleri

Anavatanı afrika olan Savannah Kedisi, vahşi bir kedi türü olan Afrika Servali ile yerel Afrika kedisinin çiftleşmesi ile ortaya çıkan değerli bir kedi türüdür. 1980’li yılların sonuna doğru keşfedilen Savannah Kedisinin Bengal ve Mau Kedisi gibi birçok kedi türüne kaynaklık ettiği de bilinmektedir. Türkiye’de “Serval” olarakta bilinen ve iri bir kedi ırkından olan Savannah Kedisi özellikleri, kaslı, güçlü ve atletik gövde ve bacaklara sahip olmaları, çok yüksek yerlere bile kolayca zıplayıp tırmanabilmeleri, çok hareketli ve enerjik olmaları, oyun oynamaktan çok hoşlanmaları şeklinde sıralanabilmektedir.

Savannah Kedisi tanımadığı insanlara karşı aşırı temkinli ve mesafeli yaklaşan ve yalnız bırakılmaktan hoşlanmayan bir kedi türüdür. Aynı zamanda zeki ve meraklı olan Savannah Kedisi su ile oynamaya çok sevdikleri gibi iyi bir yüzücü olarak dikkat çekmektedir. Sürekli sahiplerinin yanında ya da onu görebilecekleri bir yerlerde bulunan ve sıradışı özelliklere sahip oldukça özel bir ırktır. En çok 20 yıla kadar yaşayabilen Savannah Kedisi konuşkan olmasından dolayı isteklerini miyavlayarak ya da mırıldayarak anlatır. Bu yönüyle de evinde neşe ve hareketlilik isteyen hayvanseverler için ideal bir kedi türüdür.

Savannah Kedisi Sahiplenme Ücretsiz

Yırtıcı ve vahşi gibi bir görünüme sahip olan Savannah kedisi diğer kedi türlerine oranla daha çok dikkat çekmektedir. Bu nedenle hayvanseverler tarafından Savannah Kedisi sahiplenme ücretsiz daha çok araştırılan bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz olarak bir Savannah Kedisi sahiplenmek isteyen hayvanseverler bu konudaki ilanlar üzerinden araştırma yapabilmektedir.

Savannah Kedisi Sahiplendirme Ücretsiz

Savannah Kedisi sahibi olan hayvanseverler hayat şartlarının değişkenliği ile zorunlu haller gereği kedilerine yeni bir yuva arayışı içerisine girebilmektedir. Bu hayvanseverler, Savannah Kedisi sahiplendirme ücretsiz olarak verecekleri ilan ile kedilerine yeni ve sıcak bir yuva imkanı sağlayabilmektedir.

Savannah Kedisi Fiyatı Ne Kadar?

Savannah Kedisi sahibi olmak isteyen hayvanseverlerin internet üzerinden “Savannah Kedisi fiyatı ne kadar?” şeklinde fiyat araştırması yaptıkları görülmektedir. Savannah Kedisi fiyatları ekonomik durum ve mağazalara göre değişkenlik göstermekle birlikte dünyanın en değerli canlıları arasında yer alan Savannah Kedisine sahip olmak için 2000 ile 6000 aralığında değişen fiyatları gözden çıkarmak gerekmektedir.

Savannah Kedisi Beslemek Yasak mı?

Afrika kökenli özel bir ırk olan Savannah Kedisi bazı ülkelerde özel izinle beslenebilmekte ve üremesi ile üretilmesi kontrollü olarak gerçekleştirilmektedir. Peki Türkiye’de Savannah Kedisi beslemek yasak mı?Savannah Kedisi F1, F2, F3, F4 ve F5 olarak kuşaklara ayrılmaktadır. Dünya üzerinde genel olarak F3, F4 ve F5 kuşakları beslenmek için tercih edilmektedir. Bu kuşakların Türkiye’de beslenmesinde herhangi bir sakınca görülmediği için yasaklanmamıştır. Ancak F1 ve F2 kuşakları vahşi kuşağa en yakın olan türler olarak bilinmektedir. Boyutlarının normal bir kediden daha büyük olması nedeniyle tehlike oluşturabilmektedir. Bu neden normal kedi boyutlarında beslenmesinde herhangi bir sakınca bulunmayan F3, F4 ve F5 kuşakları tercih edilmektedir.

Tıkla Oyla
[Total: 1 Average: 3]