İçeriğe geç

Satılık Habeş Kedisi Fiyatları Sahibinden

Satilik Habes Kedisi Fiyatlari Sahibinden

Habeş Kedisi Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Habeş Kedisi Fiyat 2024

Habeş kedisi fiyat ortalama 2024 yılında 4.000 TL ile 10.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Habeş Kedisinin fiyatını arttıran bazı faktörler bulunmaktadır ve faktörler şu şekildedir: Aşılarının tam şekilde olması, sağlığının iyi olması, kalıtsal hastalık taşımamaları, eğitilme durumu ve kedilerin yaş aralıkları. Habeş kedileri çocuklar ile iyi geçinmektedir ve çocuklarla daha iyi iletişim kurmaktadırlar. Bu yüzden de aileler için son derece uygun canlılar olmaktadır. Kendi dediklerini yapan özellikleri ile bilinmektedirler. Genellikle kendi dediklerini yaptıkları için söz dinlemezler. Habeş kedileri içgüdülerini kontrol etmede fazlasıyla başarılı canlılardır.

Diğer kedi fiyatları için tıklayınız;

Yavru Habeş Kedisi Fiyatları 2024

Yavru habeş kedisi fiyatları 7.000 TL’den başlamaktadır. Habeş Kedisi yavruyken daha kolay evcilleştirildiği için tercih edilmektedir. Bu kediyi yavru iken aldığınızda ailenize daha çok bağlanacaktır. Aynı zamanda evde başka evcil hayvanlarınız varsa o hayvanlara habeş kedinizi alıştırmanız kolay olacaktır. Aynı zamanda sadece ilgi ihtiyacı olduklarında sahibine sokulmaktadırlar.

Habeş Kedisi Nereden Alınır?

Habeş kedisi nereden alınır sorusunun cevabı bulunduğunuz yerdeki barınaklar olabilir. Aynı zamanda habeş kedisi sahiplenme ilanlarına da bakabilirsiniz. Sahipleneceğiniz habeş kediler ve habeş kedilerinin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Ayrıca hem beslenmesini hem de bakımını doğru şekilde yapmaya dikkat etmeniz önemlidir.

Habeş Kedisi Sahiplenme Ücretsiz

Habeş kedisi sahiplenme küçüklük dönemlerinde habeş kedilerinin en rahat olduğu dönem olmaktadır. Sevimli görüntüleri ile bir çok insanın kalbini çalabilmektedirler. Fazlasıyla uslu dururlar. Aynı zamanda büyük hallerine göre daha fazla söz dinlemektedirler. Habeş kedisi sahiplenme ücretsiz hem bakımına hem de sağlığına bütçe ayırmanız açınızdan iyi olabilmektedir.

Habeş Kedisi Siyah Beyaz Kaç Lira?

Habeş kedisi siyah beyaz kaç lira sorusunun cevabı 6.000 TL civarından başladığı bilinmektedir. Abyssinian, habeş kedisinin bilinen bir diğer adıdır. Fazlasıyla hareketli yaşam sürdükleriyle bilinmektedir. Oradan oraya, şuradan şuraya atlamak en sevdikleri şeydir. Aynı zamanda yüksek yerlere fazlasıyla iyi tırmanmaktadırlar. Avcılık özellikleri habeş kedilerinin küçük yaşlarında belli olmaktadır. Çok akrobatik bir şekilde havada sıçrayabilmek özellikleri vardır.

Habeş Kedisi Nasıl Olur?

Habeş kedisi nasıl olur? Habeş kedisinin görünüşü ve özellikleri şu şekilde olmaktadır: Habeş kedileri ince yapılıdır ve orta boyda bir kedidir. Habeş kedisinin kafası orta derecede üçgen şeklinde olmaktadır. Diğer kedi cinslerine göre hem sivri hem de oran ile büyük kulakları bulunmaktadır. Badem şeklinde gözleri vardır ve gözleri birkaç farklı göz renginde olabilmektedir. En sık görülen göz renkleri ise altın, yeşil, ela ya da bakır olmaktadır. Habeş kedilerinin bacakları ince uzundur ve güçlüdür. Habeş kedisinin kuyruk yapısı vücutlarına uygun bir şekilde uzun ve sivri olmaktadır. Habeş kedisi zekidir, sosyaldir ve eğlenceli bir cinstir. Sürekli olarak hem aktiviteye hem de ilgiye ihtiyaç duymaktadırlar. Meraklıdır ve oyun oynamaya ilgi duyarlar. Habeş kedilerinin ömrü iyi bakıldıkları zaman 20 yıla kadar uzaması mümkün olmaktadır. Normal şartlarda ise yaşam süreleri 10 – 15 yıl arasında değişiklik göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir