Satılık En Ucuz Köpek Fiyatları Sahibinden

En Ucuz Köpek Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

En Ucuz Köpek Fiyatları 2024

Sevimli, dost canlısı ve sadık dostlarımız, doğumundan itibaren insan dostlarına sevgi duyan tek hayvan türü. Bunun bilen insanlar ise her dönemde köpeklerle iç içedir. Yüzyıllar boyunca köpekler birçok işinde insana destek olmuştur, yalnızlığına ortak olmuştur, son dönemlerde ise bu dostlarımıza ilgi çok fazla artmış bulunmakta. Toplumların bireyselleşmesiyle insanlar hayatında hayvanlara daha çok yer vermeye başlamıştır. Bu arayışlar sonucunda insanlar sahiplenmek isteyeceği köpek dostlarının bütçesine uygun olmasını da tercih ediyor, en uygun ve en güzelini istiyor. 2024 yılında yapılan bazı araştırmada en popüler, en çok tercih edilen ve en ucuz köpek cinslerinin fiyatı  2000 TL ve 5000 TL arası değişmekte, bu köpekler arasında; Golden Retriever, Cane Corsa, Jack Russell, Rottweiler, Pekinez, Alman Kurdu, American Cocker, Beagle,Pug, Chow chow, Samoyed gibi cinsler vardır. Yavru köpeklerde ve bakımına göre değişen bu fiyat aralığı 2023 yılında yükseleceği de satıcılar tarafından belirtildi. Köpeğini ücretsiz bir şekilde sahiplendirmek isteyenler ise en ucuz sahiplendiriciler olmuştur.

Diğer köpek fiyatları için tıklayınız;

En Ucuz 200 TL Yavru Köpekler

Sadık dostlarımız ve onların tatlı yavruları, sahiplenmek istiyoruz fakat bizimle uyumlu olsun istiyoruz, bu yüzden yavru köpeklere yöneliyoruz eğitime açık ve çok çabuk öğrenmeleri, bizimle büyümeleri ve bizim gibi onlarında bizi sahiplenmesini istiyoruz. Yavru köpekler 8 haftadan sonra sahiplenebilecek duruma gelirler, bazı köpek sahipleri çok ciddi fiyatlara sahiplendirirken bazıları ise belli bir fiyat üzerine sahiplendirme yapmamakta. Cinsine ve bakım durumuna göre değişen sahiplendirme; Maltese Terrier, Toy Poodle, Pomeranian Boo, Yorkshire Terrier, Golden Retriever, French Bulldog gibi cinslerde 200 TL.

En Ucuz 100 TL Yavru Köpekler

En sadık dostumuz köpekler bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan varlıklar. Satın almak veya sahiplenmek istiyoruz, bizler için çocuklarımızdan farklı olmuyorlar. Ortalama 1-1,5 kilo oluyorlar. Eğitimi, iletişimi ve davranış eğitimi bu dönemde yapıldığı için çoğu insan bu dönemde sahiplenmek istiyor. 100 TL yavru bulmak isteyen hayvan severlerin birçok cinste bu rakamı kullandığı görülmektedir. Bunun sebebi bu rakam sembolik bir rakam olmasıdır ;Pomeranian Boo, Golden Retriever vb cins köpekler ortalama bu fiyatta iken diğer birçok yavru köpeğin sahibi sembolik rakam olarak kullanıp ücretsiz bir şekilde sahiplendirmektedir.

En Ucuz 300 TL Yavru Köpekler

Yavru köpekler, tatlı ve minik hayvan dostlarımız, tıpkı küçük bebekler gibi olan özel ilgi ve alakaya ihtiyaç duyarlar. Normal şartalardı bakımıyla anne köpek ilgilenir fakat bazı özel durumlarda onlara destek olmak sahiplerine kalır. Birçoğumuz evimizde onlara yeni yuva oluruz yada biz yuvalarımızı onlar ile paylaşmak isteriz, fakat bütçemizin uygun olmadığı yada sahiplenemediğimiz durumlarda ortalama 300 TL gibi bir fiyata yavru kopek sahiplenebileceğimiz sayfalar vardır. Bu kopek cinslerinden bazıları; Rottweiler Yavru, Kangal Yavru, Golden Yavru, Alman Kurdu Yavru, Terrier Yavru gibi olmaktadır, yetişkin cinslerin fiyatları ise değişmektedir.

En Ucuz 500 TL Yavru Köpekler

Ülkemizde beslenen o kadar köpek var ki cins olmayan, kırma ve herhangi bir ırk belirtisi vermeyen köpek sahipleri bulunmaktadır. Hayatımıza hayvan dostlarımızı dahil etmek her zaman bizleri mutlu etmektedir ve bunları bazen sahiplenmek veya satın almak isteriz bütçe olarak belirlediğimiz 500 TL gibi bir rakamda ise alabileceğimiz köpek dostlarımızdan bazıları; Pug, Pemaranian, Golden Retriever’dir.

En Ucuz 1000 Tl Yavru köpek

En sadık dostlarımızdan biri olan ve cins köpekler arsında yer alan Maltipoo fiyatları ortalama 1000 TL olmaktadır. Bakımı eğitimi ve büyüklüğüne bağlı olarak fiyatlarında değişim olmaktadır. Diğer cins olan Yorkshire Terrier’ de ortalama fiyat aralığı 1000 TL olmaktadır.

En Ucuz Büyümeyen Köpek Fiyatları 2024

Yavru köpeklerin tatlı olduğunu hepimiz biliyoruz ve onlar gibi tatlı ve eğlenceli olan büyümeyen cins köpeklerimiz vardır. Bu cinslerden bazıları; Pomeranian Boo, Poodle Toy, Cavalier King Charlers gibi sevimli dostlarımızdır. Bu cinslerin ortalama fiyatı 500 TL den başlayıp eğitimine yaşına ve cinsine göre 5000 TL olabiliyor.

En Ucuz Sahibinden Bedava Yavru Köpekler

Tatlı ve eğlenceli hayvan dostlarımız hayatımıza her zaman neşe katmaya devam etmektedir. hayvan dostlarını satmak istemeyen birçok insan cinsi ne olursa hayvan dostlarını ya kendilerini yada çeşitli web sayfalarında ilan vermektedirler.

En Ucuz 200 Tl’lik Süs Köpekleri

Birbirinden sevimli süs köpekleri diğer köpek cinslerinden daha tatlı ve çok tercih edilmektedirler. Süs köpek cinsleri arasında; Chihuahua, American Cocker gibi cinslerdir. Fiyatları birçok web sayfasında ve barınakta çok fazla olmaktadır fakat sevimli dostunu satmak istemeyen bazı hayvan severler sembolik bir fiyat olarak 200 TL gibi bir rakam vermektedir.

Tıkla Oyla
[Total: 0 Average: 0]