Satılık Rus Finosu Fiyatları

İlk olarak Rusya’da ortaya çıkan bu tür küçük yapılı bir ırktır. Rus Finosu fiyatı safkan olup olmamasına, yaşı ve cinsiyeti gibi özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Rus Finosu 2024 fiyatı 5000 TL.’dir.

Rus Finosu Yavrusu Fiyatları 2024

Apartmanda bakılabilecek, saldırgan olmayan, sosyalleşmenizi engellemeyen, diğer canlılarla kolay anlaşabilen ve bir çok cinse nazaran bakımı kolay olan Rus Finosu yavrusu sahibi olmak istiyorsanız 5000 TL’ye satın alabilirsiniz.

Diğer köpek fiyatları için tıklayınız;

Rus Finosu Özellikleri

Belirli bir noktayı koruması işini layığıyla yerine getiren Rus Finosu bekçilik için uygun köpeklerdir. Korumacı yapıya sahip olmalarının yanı sıra temkinli ve dikkatlidirler. Av konusunda başarısız olan Rus Finosu ne kadar eğitilirse eğitilsin avcı özelliği kazandırılamamıştır. Beslenme, aşı ve bakımlarına dikkat edildiğinde ömürleri uzasa da Rus Finosunun ortalama yaşam süresi 12 ila 15 yıl arasında değişmektedir. Rus Finosunun saldırganlık iç güdüsünün olmaması nedeniyle kolaylıkla diğer canlılarla baş başa bırakabilirsiniz.

Apartman dairesinde bir Rus Finosuna bakmayı düşünüyorsanız bu ırkın çok fazla havlamadığını ama yeri geldiğinde kendini belli ettiğini bilmelisiniz. Rus Finosu zeki bir köpek cinsidir bu yüzden verilen komutları kolayca anlayabilir ve bu sayede çok tekrar etmeden kolayca eğitilebilirler. Bu köpekler çok enerjiktirler, hareket ettikçe neşelenirler; sahipleriyle bol vakit geçirmek çok hoşlarına gider. Çocuk sahibi aileler Rus Finoları ile çocuklarını rahatlıkla yalnız bırakabilirler ayrıca yabancılara karşıda saldırganlık göstermezler, bunların yanı sıra diğer pet hayvanlarıyla da rahatlıkla anlaşırlar.

Rus Finosu Sahiplenme Ücretsiz

Rus Finosu satın alabileceğiniz gibi ilanları takip ederek bir Rus Finosu sahiplenebilirsiniz yine köpeğiniz yavruladıysa ve sahiplendirmek isterseniz ilan vererek hayvan severlere ulaşabilirsiniz.

Rus Finosu Evde Beslenir Mi?

Rus Finosunun doğal yaşamı apartman daireleri olmamasına rağmen apartman yaşamına kolaylıkla adapte olabilen cinsler arasındadır. Eğer sosyal bir yaşamınız varsa eve gelen yabancılara saldırgan davranışlarda bulunmayacaktır ayrıca çocuklarla iyi anlaşması ve pet hayvanlarına da saldırgan tavır sergilememesiyle birlikte çok fazla havlamaması Rus Finosunun davranışsal avantajlarıyken haftada bir kere tüylerinin taranmasıyla tüy dökümünü de kontrol altına alınabilir olması fiziksel avantajlarıdır. Ayrıca belirtmekte fayda gördüğümüz diğer avantajı sahibine her zaman itaat etmesidir.

Rus Finosu Tüy Döker Mi?

Köpekler insanların tüylü dostlarıdır. Rus Finosunun evde bakımını yapmak isteyenler için tüy döküp dökmemeleri önemlidir. Hem alerjisi olan kişiler için hem de evinin çok fazla kirlenmesini istemeyenler için göz önünde bulundurulan bu faktör için söylenecek şey haftada bir tüylerinin taranmasının tüy dökme problemini minimuma indireceğidir.

Rus Finosu Cins Köpek Mi?

Rus kökenli olan bu köpek Toy Poddle cinsi ve Shih Tzu cinsi köpeklerin eşleşmesi ile meydana geldiği düşünülen melez bir ırktır.

Rus Finosu Kaç Yavru Doğurur?

Rus Finosu 18 ayını doldurduktan sonra her kızgınlık döneminde çiftleştirilebilir Bir köpek her doğumunda farklı sayıda yavrulayabilir ancak genellikle 4 ile 6 yavru doğurduğu gözlemlenir.

Rus Finosu Kaç Kilo Olur?

Rus Finosu ırk olarak küçük yapılıdır. Dişisi de erkeği de çok fazla büyüme göstermez 26 ila 35 cm arasında değişkenlik gösterir. Yavruluklarının 6 ayında gelişme gösterirken büyümeleri zaman geçtikçe yavaşlar. Kiloları ise 3 kilogram ile 5 kilogram arasında değişmektedir.

Rus Finosu Kaç Ayda Doğurur?

Rus Finosu 18 aylık olmadan çiftleştirilmemelidir. 18 aylık olduktan sonra 6 ayda bir kızgınlığa girer ve her döngü 21 gün sürer. Rus Finosu ortalama 2 ayda doğum yapmaktadır. Hamile bir Rus Finosu 56. gün ile 65. günler arasında doğum yapması beklenir. Bu süreçte veteriner kontrolünde olması tavsiye edilir.

Tıkla Oyla
[Total: 0 Average: 0]