Bombay Kedisi Fiyatları

Bombay kedisi fiyatları 2024 yılında ortalama 200 ile 3500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kedi severler tarafından en çok tercih edilen kedi cinsi olan Bombay kedisi, parlak ve siyah tüylüdür. Duygusal bir kedi türüdür. Önceleri içe kapanık, sahibiyle yaşayacağı yaşam alanına zor alışır ancak sonrasında hem sahibine hem yaşam alanına büyük bir sevgi bağıyla bağlanır. Aynı şekilde sevilmek için sahibiyle arasında sevgi bağı oluşturmaya çalışır. Bombay Kedisi Yavru Fiyatları 2024 yılında ve diğer yıllarda bu kedi cinsinin karakteristik özelliklerine göre bağlı olarak belirlenmektedir. Yalnızlıktan, eşya kalabalığından ve kendisi üzerinden ilgiliyi alabilecek farklı türdeki hayvanlardan hoşlanmayan Bombay Cinsi Kedi Fiyatları 2024 yılında da kedi severler için ulaşılabilir rakamlarda seyretmektedir.

Satılık Bombay Kedisi Fiyatları 2024 

Satılık Bombay kedisi fiyatları 2024 yılında da çok talep gören bu kapkara tüylere sahip, popüler cins kedinin ilanlarına oldukça ilgi vardır. Kedi severler için özel bir kedi olan Bombay dedisi özellikleri bu kedi türünü ilk kez tanıyanlar için bile oldukça ilgi çekicidir.

Diğer kedi fiyatları içerikleri için tıklayın;

Bombay Cinsi Kedi Fiyatları 2024 

Bombay cinsi kedi fiyatları 2024 da dahil her yıl en çok talep gören kediler arasında en yüksek rakamlardadır. Ancak buna rağmen kedi severler tarafından bu özel cins kediye her zaman talep vardır. Sessiz bir kedi türü olmasına rağmen sahibine alıştıkça ondan ayrılmak istemez. Hem cool yapılı, hem de sevimli karakteristik özelliklere sahip olan bu özel kedi her zaman dikkat çekicidir. 

Bombay Kedisi Yavru Fiyatları 2024 

Bombay kedisini için de yavruyken sahiplenmek ya da satın almak en fazla tercih edilendir. Bombay kedisi yavru fiyatları 2024 yılında da her yıl olduğu gibi mevcut ekonomik koşullara, zam oranlarına ve mağazaların satış stratejisine göre değişiklik göstermektedir.

Bombay Kedi Sahiplendirme Ücretsiz 

Bombay kedi sahiplendirme ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Bu konuyla ilgili internet siteleri üzerindeki ilan sayfalarından yapılan duyurularla sahiplenilmek istenilen bu özel kediyle ilgili ilanlara sıkça rastlamak mümkündür. Bombay kedisi cins bir kedi mi? bunu anlamanın en iyi yolu Bombay kedisi yavru fiyatları 2024 yılı için ilanlarına göz atıp satın alarak ya da Bombay kedi sahiplendirme ücretsiz ilanlar üzerinden bir Bombay Kedisi sahiplenerek bu özel cins kediyle, kedi sever olmaya ilk adımı atabilirsiniz.

Bombay Kedisi Özellikleri 

Simsiyah ve parlak tüylere sahip Bombay kedisinin bakır ve altın rengi arası göz rengi vardır. Küçük bir siyah panteri andıran Bombay kedisi orta yapılıdır. İçe kapanık, çekingendir ve cool bir havası vardır. Bulunduğu ortama ve sahibine alıştıkça sevimli, sevgi dolu ve oyuncu bir evcil hayvana dönüşür.  

Bombay Kedisi Cins Bir Kedi Mi? 

Bombay kedisi cins bir kedi mi? Evet, cins bir kedi olan Bombay kedisi hangi ülkenin? diye bir soru oluştuysa kafanızda, bu özel kedinin bir Amerikan kedisi olduğu bilgisini verebiliriz.

Hayatındaki olağan akışın değişmesinden pek hoşlanmayan ancak değişiklik olması durumunda bu duruma uyum sağlama sorunu yaşamayan Bombay Kedi sahiplendirme ücretsiz olarak kedi severler için web ilanları gibi yollar sayesinde günümüzde kolaylıkla yapılabilmektedir.

Bombay Kedisi Hangi Ülkenin?

Amerikan kökenli, 1970’lerde ortaya çıkan Bombay kedisinin, American Shorthair ile Burmese kedi türlerinin karışımından ortaya çıkmış melez özellikte bir kedi ırkı olduğunu söyleyebiliriz. 1976 senesinde kedi ırkları arasında resmi şekilde yer almaya başlamıştır.

Bombay Kedisi Kaç Yıl Yaşar? 

Bombay kedisinin yaşam süresi 15 ila 20 sene arasında değişmektedir.

Bombay Kedisi Tüy Döker Mi? 

Parlak, gür ve sık tüylere sahip Bombay kedisinin tüyleri yüksek oranda dökülmez. Bu nedenle tüy bakımını, haftada bir yapmak yeterlidir.

Tıkla Oyla
[Total: 4 Average: 4.8]