İçeriğe geç

Satılık Yavru Jack Russel Fiyatları Sahibinden

Satilik Yavru Jack Russel Fiyatlari Sahibinden

Merhaba köpek severler! Bugün sizlere Yavru Jack Russell Fiyatları 2024 hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. Yavru Jack Russell terrierleri, enerjik ve cesur karakterleriyle tanınan sevimli köpeklerdir. 2024 yılında Yavru Jack Russell köpeklerinin fiyatları, ırkın kalitesi, ebeveynlerin soy ağacı ve sağlık durumu gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Jack Russell Fiyatları 2024

Jack Russell, zekâsı çok parlak ve eğitiminde eğitmenini zorlamayan köpek ırkları arasında gösterilmektedir. Filmlerde ve gösterilerde genelde insanlara yakın olmaları ve zeki olmaları dolayısıyla kullanılmaktadır. Küçük ırklı köpekler arasında yer alan bu köpek türleri ülkemizde çok sevilmektedir. Jack Russell köpeklerinin fiyatları yaşları, eğitimi gibi faktörler göz önünde bulundurulmaktadır. Jack Russell fiyat 2024 yılında 10000 ila 12000 arasında değişmektedir.

Diğer köpek fiyatları için tıklayınız;

Jack Russell Köpekleri

Oldukça enerjik ve sevimli olan bu köpekler, egzersiz ihtiyacı duyan köpekler arasında yer almaktadır. Avcı içgüdüleri gelişmiş olduğundan eğer bahçeli bir ortamda büyütürseniz beslediğiniz alanı sık sık kazabilirler. Meraklı yapıları ile dikkat çekmeyi severler. Ancak apartman dairesinde büyütürseniz bu köpeği düzenli aralıklarla koşu ve yürüyüşe çıkarmanız gerekmektedir. Psikolojik sağlığı açısından bu tarz aktiviteler yapılması gereklidir.

Jack Russell Terrier Fiyatları

Jack Russell Terrier, İngiltere kökenli bir köpek cinsidir. İnce ve uzun kuyrukları ile bilinmektedir. Sahiplerine karşı son derece yakın ve sadık olan bu cins köpekler, evde beslenmeye uygun olmasının yanı sıra ailelerle iyi bir iletişim kurmaktadır. Hem evde hem bahçede büyütülmek için uygundur. Kolayca ortama uyum sağlar ve dışarıdan gelen tanımadıkları kişilere karşı da mesafeli dururlar. Sosyalleşmeleri karşısındaki kişinin davranışlarına bağlıdır. Jack Russell Terrier, ülkemizde en çok sevilen köpekler arasında yer almaktadır. Jack Russell Terrier 2024 fiyatları öğrenmek isterseniz hemen iletişim kurabilirsiniz.

Yavru Jack Russell Fiyatları

Yavru Jack Russell cinsi köpekler çok daha sevimli oldukları için rağbet görmektedir. İnsanlar tarafından en fazla sahiplenilen bu köpekler iletişim kurma konusunda çok iyilerdir. Etraflarında diğer hayvanlar varken çekingen davranırlar. Ancak tek başına son derece meraklı ve oyuncudur.

Jack Russell Özellikleri

Jack Russell cinsi köpekler sevimli olmalarının yanı sıra çok cana yakındır. Tanıştıkları diğer insanlarla iletişimleri çok güçlüdür. Gelişmiş avcı içgüdüleri ile ortaya çıkmaktadır. Ortalama olarak 13 ila 15 yıl arasında yaşayabilen Jack Russell cinsi ve bedenlerine göre daha uzun bir kuyrukları bulunmaktadır. Gövdeleri oldukça çeviktir.

Jack Russell Sahiplenme Ücretsiz

Jack Russell cinsi köpekler fiyatları uygun olsa da kimi zaman satın alma gücü olmayan hayvan severler için ücretsiz bir şekilde sitemiz tarafından tedarik edilmektedir. Köpeğin yaş kriterlerine bağlı olarak ücretsiz bir şekilde sahiplenme isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Jack Russell Sahiplendirme Ücretsiz

Jack Russell sahiplendirme ücretsiz bir şekilde yapılması kimi zaman yapılan normal bir uygulamadır. Bu köpeklerin sahiplendirme işlemleri gerekli yasal prosedürlerden sonra olmaktadır. Hayvan severlerin bu yasal prosedürlerden geçmesi gereklidir. Bu konuda bilgi almak isterseniz hemen ücretsiz iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Jack Russell Orijinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Jack Russell cinsi köpeklerin özelliklerine bakılarak orijinal olduğunu nasıl anlayabiliriz soruları sıkça sorulan sorular arasındadır. Gerçek bir Jack Russell Terrier özellikleri şunlardır;

 • İngiltere kökenli
 • Göz hastalıklarına çok yatkın bir türdür
 • Oldukça meraklı ve hareketli olabilirler
 • Eğitime yönelik oyunları severler
 • Tüyleri beyaz ve kahverengi renklerden oluşurlar
 • Kısa, ipeksi tüyleri bulunur
 • Yaşam alanlarına hemen uyum sağlar bu hayvanlar
 • Rahatsızlarsa havlamayı tercih ederler
 • Genelde 8 ila 6 kg ağırlıkları olabilir
 • Avcılık yetenekleri çok gelişmiştir
 • Yerden 30 ila 36 cm yükseklikte boyları bulunmaktadır
 • Uzun bacak yapıları sayesinde hızlı koşabilmektedirler

Jack Russell Bakımı Zor Mu?

Sayfamıza sıkça sorulan bir başka soru Jack Russell bakımlarının zor mu olduğu ile ilgilidir. Bu köpeklerin cinsleri oyun ve egzersiz açısından mutlaka düzenli periyotlarla park, bahçe ortamına çıkarılmalıdır. Koşuyu çok severler. Protein oranı ideal seviyede besleyici mamalarla yapılır. Eğitime ve dolayısıyla ödüllendirilmeyi severler. Aşıları ve düzenli veteriner takibi yapılmalıdır.

Jack Russell Hangi Ülkenin?

Jack Russell köpekler İngiltere kökenli olmaktadırlar. Bu köpekler oldukça özel bir cinse sahiptir. Yaş kriterlerine göre bu köpeklerin beslenmelerine dikkat edilmelidir.

Jack Russell En Fazla Ne Kadar Yaşar?

Jack Russell köpekleri uzun ömürleri ile bilinen köpekler arasındadır. En fazla yaşam süreleri de elbette ki beslenmelerine ve yaşam şartlarına bağlı olarak 13 ila 15 yıl arasında değişmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir