American Bobtail Fiyatları

American Bobtail Fiyatları

American bobtail fiyatları 2022 yılında en çok merak edilen kedi fiyatlarından biri. Bu nedenle bugünkü blog içeriğimizde satılık American bobtail kedileri hakkında bilgiler vermek istedik.

American Bobtail Fiyatları 2022

American Bobtail kedileri; Yodi olarak isimlendirilmiş kedilerin, Sender kedileri ile çiftleşmesinden ortaya çıkmıştır. Arizona’da keşfedilmiş olan bu ırk, evde kedi beslemek isteyenler için oldukça uygun bir kedi cinsidir. Kedi sahiplenmek isteyenlerin shorthair cinsi kediler ile oldukça fazla kıyasladığı bu ırk hemen hemen ailedeki herkesin hayallerinin karşılığıdır.

Evde hayvan beslemek isteyenler tarafından yoğun bir ilgi gören british shorthair cinsini oyunculuğu ve sevimliliği ile geride bırakacak olan american bobtail cinsi kediler çocuklu ailelerin favorisi olarak bilinmektedir.

Ortalama ömürleri 13 ila 15 yıl arasında olan bu canlılar eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven kedi cinsi olarak bilinmektedirler. İnsanların etrafında olmak onlar için büyük bir keyif kaynağıdır. Hırçınlıkları yok denecek kadar az olan bu kediler, genellikle nazik tavırları ile bilinmektedirler.

Diğer kedi fiyatları için tıklayın;

Yaşamsal evrelerinin diğer kedilerden daha geç tamamlayan bu cinsin en belirgin özelliği kısa dik kuyruğudur. Bu cins kısa tüylü olması nedeniyle tüy sorununu ortadan kaldırmak için de oldukça sık tercih edilmektedir. Kedi sahiplenmek isteyenlerin cins kedi seçenekleri arasında olan bu hayvanlar titizlikleri ile ünlüdürler.

American Bobtail Fiyat
American Bobtail Fiyat

American bobtail cinsi kedi fiyatları 2022 yılı son güncellemesi doğrultusunda 2000 TL ila 4000 TL arasında değişim göstermektedir.

Zekâları ile sahiplerini kendilerine hayran bıraktıran bu canlılar, evcil hayvan kategorisinin en iyileri arasında yer almaktadır. Eğitim alabilen nadir ırklar arasında olan american bobtail cinsi kediler yeterince ilgilenilmesi halinde sizin ve aile bireylerinizin en iyi arkadaşı olacaktır.

American Bobtail Yavru Fiyat

American bobtail cinsi yavru kedilerin 2022 yılındaki güncel fiyatı 1000 TL ila 3000 TL arasında fark etmektedir.

Melez olan bu kedilerin patilerinin ve kulaklarının bol tüylü olması en belirgin özellikleri arasında yer almaktadır. Oyuncu ve nazik bir ırk olarak kedi dünyasında yer alan bu kediler, kimi zaman oyun istekleri ile sizi yorabilirler. Evinde evcil hayvan beslemek isteyenler tarafından oldukça fazla tercih edilen bu kedi türü bakımı kolay olan türler arasında yer almaktadır. Ayrıca kedi fiyatları hususunda da en çok araştırılanlar arasındadır.

american bobtail kedi fiyatlari
american bobtail kedi fiyatlari

Bu kediler, sevimli yuvarlak yüzleri ve uzun tüyleri ile oldukça şirin bir yapıya sahiptir. Kedi sahiplenmek isteyenlerin sık sık hakkında araştırma yaptıkları bu cins, bugün pek çok evde huzur kaynağı olarak yer etmiştir. American bobtail bir kedi sahiplenmek istemeniz halinde bobtail özellikleri hakkında detaylı bilgileri edinerek karar verme noktasında bu ırka fırsat verebilirsiniz.

Bir kedi sahiplenmeye karar vermeniz halinde yavru kedi olarak sahiplenmeyi düşünmeniz hem onun için hem de aile bireyleri için büyük avantaj olacaktır. Küçükken size alışması daha kolay olacak aynı zamanda sevimliliği ile aile üyelerinin gönlünü fethedecek olan bu yavru kediler evinizin neşe kaynağı olacaktır.

American Bobtail Özellikleri

Sahiplenmek için kedi cinsleri hakkında bilgiler edinmeye başladıysanız muhtemelen amerikan shorthair konusunda da bilgi toplamaya başladınız demektir. Ev yaşamı ile kolay adaptasyon sağlayabilen bu ırk oldukça sevimli olduğu için en çok tercih edilen kedi türüymüş.

american bobtail yavru fiyatları
american bobtail yavru fiyatları

Kabarık ve yoğun olmalarından ziyade tüylü bir paltoya sahip olan american bobtail kedileri vahşi bir tekir kedi görünümü de sergilemektedirler. Geniş bir tüy rengi ve göz rengi seçeneği olan bu cins kediler, vahşi görünümleri altında uysallıkları ile dikkat çekerler. Son derece sadık, zeki ve sevgi dolu olan bu cins kediler kendine güvenen havası sayesinde de dikkat çekici bir özelliği sahiptir.

American Bobtail Sahiplenme

Bir hayvanın sorumluluğunu alma ve onu besleme özellikle çocuk gelişiminde önemli bir yerde bulunur. Çocukların sorumluluk duygularının geliştirilmesinde onlara bir dost edinme şansını vererek hayatlarında yaşayacakları en iyi tecrübeyi onlara sunmuş olursunuz.

Bugün oldukça yanlış bir bilgi olan kedilerin tüyleri hakkındaki olumsuz bilgiler, pek çok kişinin evine kedi almak noktasında olumsuz karar vermesine neden olmaktadır. Oysa tıbbı açıklamalar göstermektedir ki kedilerin tüyleri, bakımları ve aşıları doğru ve zamanında yapıldığı müddetçe insanlarda herhangi bir sağlık sorununa yol açmamaktadır.

Kedi sahiplenmek konusunda yeteri kadar araştırma yaparak aileniz ve kendiniz için en uygun cinsi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu konuda kediler ve cinsleri hakkında detaylı bilgi sunan pek çok sitenin olduğunu bilmenizde fayda olacaktır.

Hayvan severler tarafından büyük ilgi gören ve oldukça fazla tercih edilen Bobtail cinsinin yanında american shorthair cinsi kedilerin de oldukça yoğun talep gördüğü bilinmektedir. Sahipleme konusunda bu iki cinsin özelliklerini karşılaştırabilir ve istediğiniz özelliklere sahip olan bir kedi ile huzur dolu yeni bir yaşama başlayabilirsiniz.