Pitbull Yavrusu Fiyatları

Pitbull yavrusu fiyatları 2022 yılında ne kadar, yavru pitbull fiyatları neye göre değişir, pitbull özellikleri nelerdir? Bu içeriğimizde siyah beyaz üç renkli çikolata açık kahverengi renk yapısına sahip pitbull yavruları hakkında önemli bilgilere yer verdik.

Pitbull Yavrusu Fiyatları 2022

Önemli Uyarı: Evcil Bilgi platformu olarak hiçbir canlının olmadığı gibi yavru pitbull satışı da yapmamaktayız. Satılık pitbull ilanları vb. diğer alışverişleriniz için diğer platformlar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu ve diğer içeriklerimizde sadece ırk tanıtımı ve fiyatları hakkında bilgi vermekteyiz.

Saldırgan ve ilgi çekici köpek ırkları arasında olan pitbull pek çok kişi tarafından ilgi uyulan bir köpek ırkıdır. Köpek fiyatları her ne kadar diğer türlere yaklaşmasa da bu köpeklere sahip olanların bir hayli mutlu olduğunu görebiliyoruz 😊

pitbull yavrusu fiyatları
pitbull yavrusu fiyatları

İçeriğimizin devamında yeni doğmuş pitbull fiyatları hakkında bilgiler verdik. Ancak gelin öncesinde yavru pitbull özellikleri nasılmış ve pitbull yavrusu bakımı nasıl olmalıymış onu öğrenelim.

Pitbull Yavrusu Özellikleri

Pitbull yavrusu özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Çok hareketli canlılardır
  • Kısa tüylü olurlar
  • Bacakları kısadır
  • Kuyrukları kısadır
  • 200 TL yavru köpek türlerine benzemezler
GörünümÇiftleşme/ÜremeDoğumUysallık
Genellikle kahverengi ve beyaz renge sahip olurlarDiğer türlere oranla daha saldırgandır
Sahiplerine KarşıBeslenmeBakım ZorluğuDiğer Türlerle Geçim
Sahiplerine karşı yoğun duygusal bağ oluştururlarYavru köpek mamaları ile besleyebilirsinizBakım zorluğu ortalama düzeydedirDiğer türlerle geçimi hem pozitif olabilir hem de olumsuz/saldırgan olabilir

pitbull yavrusu özellikleri
pitbull yavrusu özellikleri

Pitbull Yavrusu Bakımı

Amerikan pitbull terrier bakımında dikkat edeceğiniz bütün hususlara yavru bakımında da dikkat etmelisiniz.

Yavru pitbullar nasıl yetiştirilirse öyle kalacağı için yavru dönemde aşırı saldırgan hareketlere izin vermemelisiniz. Bununla birlikte en önemli husus beslenmeleri.

Beslenmelerinde çeşitlilik yaratarak onların daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte köpek aşı takvimi doğrultusunda aşılarını yaptırmalısınız. İsterseniz köpek aşı fiyatları ile ilgili hazırladığımız içeriğe göz atabilirsiniz.

Yavru Pitbull Fiyatları 2022

Geldik yazımızın en önemli yerine. Yavru pitbull fiyat aralığı nasıl?

Pitbull yavrusu fiyatları ortalama 3000 ile 5000 TL aralığındadır. Bu satış fiyatları köpeğin görünümüne ve satıcıya göre değişiklik gösterebilir.

yavru pitbull fiyatları
yavru pitbull fiyatları

Pitbull yavrusu fiyatları size fazla geldiyse pitbull yavrusu sahiplendirme ilanları ile ücretsiz köpek alabilirsiniz. Yavru pitbull fiyatları hakkında vereceğimiz bilgiler bu şekildeydi. Dilerseniz hazırladığımız diğer içeriklere de kısaca göz gezdirebilirsiniz.

Fiyatlar satıcıya göre değişiklik göstermektedir.

Pitbull cinsi köpeklerin kayıt altına alınması gerekmektedir.

Bu köpekler saldırgan olduğu için beslenmeleri yasaktır.