Hollanda Lop Tavşanı Fiyat

0

Hollanda lop tavşanı fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bu içeriğimizi son cümlesine kadar okuyun. Sizler için hazırladığımız bu içerikte Hollanda lop tavşanları hakkında çok önemli bilgilere yer verdik.

Hollanda Lop Tavşanı Fiyat 2022

Tavşan besleyen evcil hayvan sahipleri genel olarak cüce tavşan ve teddy lop tavşanı beslemeyi tercih ediyor. Öyle ki daha çok safkan Hollanda lop tavşanı beslediklerini söyleyebiliriz.

Bu tavşan türleri görünümleriyle diğer tavşan türlerinden kolaylıkla ayırt edilebilir. Genellikle kahverengi ve gri renklerde olan bu tavşanlar kulaklarının yanaklara kadar düşük olmasıyla ön plana çıkmıştır. Aynı zamanda kısa bacakları ve 2 kilograma kadar çıkan ağırlıklarıyla da kolaylıkla ayırt edilebilirler.

hollanda lop tavşanı fiyat
hollanda lop tavşanı fiyat

Hollanda lop tavşanı fiyatları 2022 yılında ortalama 350 TL’dir. Bu rakam satıcılarda 300 TL ila 400 TL aralığında olabilir.

Genellikle tavşan fiyatları büyüklüğüne göre değişiklik gösterdiği için satıcılarda geniş bir fiyat aralığı ortaya çıkmıştır.

Yavru Lop Tavşanı Fiyatları

Yavru lop tavşanı fiyatları ise ortalama 50 TL’den başlamaktadır. Bu rakam pet shoplarda 100 TL’ye kadar artış göstermektedir.

Eğer ilk defa tavşan besleyecekseniz uygun fiyata bir yavru Hollanda lop tavşanı alabilirsiniz. Tabi öncesinde tavşan kafesi fiyatları hakkında araştırma yapmayı unutmayınız 😊

Hollanda Lop Tavşanı Özellikleri Nelerdir?

Hollanda lop tavşanları ne kadar sorusuna yanıt vermişken kısaca bu canlıların özellikleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Çünkü genellikle tavşan beslemeye karar veren kişiler bu canlıların özellikleri hakkında net bir bilgiye sahip değil.

hollanda lop tavşanı fiyatları
hollanda lop tavşanı fiyatları

Hollanda lop tavşanlarının özelliklerini genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Otçul canlılardır
  • Günün büyük bir bölümünü otları kemirerek geçirir
  • Kendi türleriyle iyi anlaşır
  • Çok sık ürer
  • Hastalıklara karşı dirençlidirler
  • Tavşan fiyatları açısından oldukça uygundurlar
Yaşam Süresi Beslenme Biçimi Bakım Zorluğu Üreme Sıklığı
···· Otçul ·· ····
Kendi Türleriyle Geçim Diğer Hayvan Türleriyle Geçim Zekâ seviyesi Saldırganlık
····· ··· ··· ·
Tıkla Oku:  Tavşan Fiyatları Pet Shop

Satılık Hollanda Lop Tavşanı İlanları Sahibinden

Hollanda lop tavşanı satın almak istiyorsanız önünüzde iki seçenek var. Ya bir pet shopa gideceksiniz ya da ilan sitelerindeki Hollanda lop tavşanı ilanlarına bakacaksınız.

Tıkla Oku:  Tavşan Fiyatları Pet Shop
Tıkla Oku:  Tavşan Fiyatları Pet Shop
Tıkla Oku:  Tavşan Fiyatları Pet Shop

Genellikle sahibinden gibi platformlarda Hollanda lop tavşanlarını üreten kişiler ilan paylaşıyor. Bu ilanlara girerek kendi şehrinizdeki tavşan üreticilerinden satın alabilirsiniz.

Bu aşamada yavru lop tavşanı almanızı çok önermiyoruz. Onun yerine ergenliğe ulaşmış lop tavşanı satın alabilirsiniz.

Hollanda Lop Tavşanı Sahiplenme İlanları

Bazı tavşan sahipleri ellerindeki fazla tavşanları satmak yerine ücretsiz bir şekilde sahiplendirebiliyor. Eğer siz de para vermeden Hollanda lop tavşanı sahibi olmak isterseniz bu Hollanda lop tavşanı sahiplendirme ilanlarına göz atabilirsiniz.

lop tavşanı fiyat
lop tavşanı fiyat

Hollanda lop tavşanı fiyatları 2022 yılında genel olarak bu şekildeydi. Eğer ilk defa tavşan besleyecekseniz ve yeterince bilgiye sahip değilseniz merak ettiğiniz konuları aşağıdan yorum olarak bize iletebilirsiniz.

Kaynak: https://www.evcilbilgi.com/tavsan-fiyatlari/

Hollanda tavşanlarının bakımı kolaydır.

Tavşan ömürleri ortalama 5 yıldır.

Tıkla Oyla
[Total: Average: ]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.