Terrier Fiyatları

Bu içeriğimizde sizlere terrier fiyatları ile ilgili bilgiler verdik.

Terrier cinsi köpekler küçükten büyüğe farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde birçok türe sahiptir. Her tür kendi özellikleri kapsamında fiyatlandırılmakta ve insanlar tarafından oldukça ilgi gösterilen ve sevilen bu cinsin türüne göre terrier fiyat değişkenlik göstermektedir.

Maltese Terrier Fiyatları 2024

Maltese Terrier ırkı köpekler oldukçu uslu ve sakin yapılarıyla ön plana çıkmaktadır. Bu özellikleri ile diğer köpekler ve kediler ile iyi anlaşabilmektedir. Yetişkin bir Maltese Terrier ortalama 13 cm boyunda ve en fazla 3 – 4 kilogram ağırlığında olabilmektedir. Bu yönüyle de süs köpeği ırkına mensup olan Maltese Terrier fiyat olarak 1500 TL ile 2500 TL aralığında bir fiyat skalasına sahiptir.

Yorkshire Terrier Fiyatları 2024

Küçük bedenleri ve eşsiz tüylü yapısıyla birçok hayvanseveri kendisine hayran bırakan bir türdür. Oldukça hareketli ve enerjik bir yapıya sahip olan Yorkshire Terrier aile bireyleri ile oyun oynamayı çok seven özellikleri ile her zaman ön plandadır. Yorkshire Terrier uzun, düz, parlak, ince ve ipeksi bir tüy yapısına sahiptir. Hatta neredeyse yerlere kadar uzanan tüyleri ile şovlarda bile ön plana çıkarak tüm dikkatleri üstüne çekebilme kabiliyetine sahiptir. Çok tüy dökmemeleri sebebiyle bakımı sanılandan çok daha kolay olan Yorkshire Terrier cinsinin tüyleri aynı zamanda hipoalerjenik özelliktedir. Bu yönüyle de tüy hassasiyeti olan kişilerde hiçbir şekilde alerji yapmamaktadır. Yorkshire Terrier fiyat ortalama olarak 1500 TL ile 2500 TL aralığında değişkenlik göstermektedir.

Diğer köpek fiyatları içerikleri için tıklayın;

Terrier Köpek Fiyatları 2024

Terrier köpek fiyatları köpeğin türüne ve özelliklerine göre değişmektedir. Terrier köpek fiyatlarını en çok etkileyen etmenler ise yaşları, cinsiyetleri veya yetiştirilme şartları şeklinde sıralanabilmektedir.

Bull Terrier Fiyatları 2024

Bull Terrier farklı yüz yapıları ile oldukça ilgi çeken bir terrier cinsi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok sadık ve cesur olmaları ile nam salmış olan Bull Terrier geçmişte köpek dövüşlerinde bile kullanılan bir türdür. Oldukça korumacı yapısıyla birlikte tehlike hissettiği zaman saldırgan olabilmektedir. Bull Terrier fiyat genellikle 1500 TL ile 2500 TL aralığında bir fiyatlandırmaya sahiptir.

Boston Terrier Fiyatları 2024

Sevimli bir yüze sahip olan Boston Terrier cinsi köpek adını tahmin edileceği üzere 19. yüzyılda ortaya çıktığı Boston şehrinden almaktadır. Boston Terrier cinsi de keşfedildiği ilk yıllarda tıpkı Bull Terrier gibi köpek dövüşlerinde kullanılmıştır. Saldırgan bir yapıya sahip olmayan Boston Terrier cinsi sahibine sadık olması, kolaylıkla eğitilebilmeleri ve sahiplerinin sözlerinden çıkmamaları ile ünlüdürler. Boston Terrier fiyat 1500 TL ile 2500 TL aralığındadır.

Jack Russell Terrier Fiyatları 2024

Jack Russal Terrier genel olarak korkusuz, inatçı ve çalışkan olarak bilinirler. Yüksek enerjik yapılarıyla ve sevgi dolu olmaları nedeniyle ailenin en sevileni olmayı başarabilirler. Toprağı kazmayı çok seven bu tür her zaman tetikte ve kendinden emin bir şekilde hazırda bekler. Jack Russal Terrier fiyat genel olarak 1500 TL ile 2500 TL aralığında değişmektedir.

Staffordshire Bull Terrier Fiyatları 2024

Staffordshire Bull Terrier orta boy bir ırk olmasına rağmen oldukça kuvvetli ve çok hızlı olmalarıyla tanınmaktadırlar. Kaslı bir vücut yapısına sahip olmalarının yanıda çeneleri de oldukça kuvvetlidir. Görüntüsünün aksine çok sevecen ve enerjik olan Staffordshire Bull Terrier fiyat 1500 TL ile 2500 TL aralığındadır.

American Staff Terrier Fiyatları 2024

American Staff Terrier cinsi akıllı, kendine güvenen ve iyi huylu olarak bilinen bir türdür. Genel olarak şovlarda, koruma olarak ya da bekçi olarak görev yaptırıldığı görülmektedir. Cesaretli olmaları ile nam salmış olan bu tür oldukça sadık ve güvenilir bir arkadaş olabilmektedir. American Staff Terrier Fiyatları 1500 TL ile 2500 TL aralığında değişmektedir.

Terrier Sahiplenme Ücretsiz

Terrier cinsi bir köpek sahiplenmek isteyen hayvanseverler terrier sahiplenme ücretsiz olarak verilen ilanlardan gerekli araştırmayı yapabilmektedir.

Terrier Sahiplendirme Ücretsiz

Terrier cinsi köpeklerine yeni ve sıcak bir yuva bulmak isteyen kişilerin terrier sahiplendirme ücretsiz olarak verdikleri ilan üzerinden detaylı araştırma yapılarak terrier sahiplenmekte mümkündür.

Tıkla Oyla
[Total: 4 Average: 1.3]