Yavru Golden 250 TL

Günümüzde yavru Golden 250 TL araştırmasında bulunan insan sayısı oldukça fazladır. Kökeni İskoçya ve İngiltere’dir. Her yaş grubundan insanın ilgisini ve beğenisini kazanmayı başaran bir cinstir. Köpeğin özelliklerini öğrendiğiniz zaman daha bilinçli hareket etme imkânı elde edebilirsiniz. Yavru Golden köpek hakkında detaylı araştırma yaparsanız bilgi edinmeniz mümkündür.

Temel özellikleri sevgi dolu, akıllı, uslu ve zeki olmalarıdır. Kolay eğitebildikleri için çocukların yanında güvenilir ve nazik davranış sergilerler. Oyuncu olmalarıyla bilinirler. Popüler köpekler arasında yer aldığı rahatlıkla söylenebilir. İnsanlar isminden dolayı renginin eskiden beri sarı olduğunu düşünür ama ilk örnekleri siyah renktedir.

Yavru Golden 250 TL
Yavru Golden 250 TL

Satılık Yavru Golden 250 TL 2022

Siyah renkli yavru Golden 250 TL türleri hâlen yaygın olarak görülüyor. Aileler oyuncu ve güvenilir olması sebebiyle Golden cinsi köpekleri sıklıkla tercih eder. Yapılan testlerin sonucuna bakıldığı zaman en zeki köpek cinsleri arasında yer aldığı söylenebilir. Sadık bir köpek arayışındaysanız Golden Retriever sizi memnun edecek türden bir cinstir.

İlginizi çekebilecek diğer köpek fiyatları içerikleri;

Golden cinsi köpeklerin sahiplerini mutlu etmeye hevesli olması gözden kaçmaz. Golden Retriever cinsi köpek hakkındaki bilgileri araştırırken hepsini öğrenmeniz zor olmayacaktır. Dünya çapında tatlı olduğu düşünülen Golden’ın yavruları daha fazla ilgiyle karşılaşıyor. Sahibine çok bağlı ve sevimli cinslerden olduğu için en çok tercih edilen köpekler arasında yer alır.

Yavru Golden 250 TL Bursa

Bakımı kolay köpek arayışındaysanız yavru Golden 250 TL üzerinde araştırma yapmanızda sakınca yoktur. Çocuklarla iyi anlaştıkları için çocuğunuz varsa Golden almaktan çekinmeyin. Sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde ilgiyle karşılanan bir köpektir. Hoşgörülü bir köpek olduğundan eğitilmesi oldukça kolaydır. Sürekli oyun oynamak istediklerini bilerek Golden Retriever almalısınız.

Golden Retriever diğer köpeklerle kavga etmez, onlarla da iyi anlaşır. Baş etmesi kolay bir köpek olduğu için yürüyüş yaparken ya da oyun oynarken problem yaşamazsınız. Ancak çok korktukları sürece havlarlar. Arkadaş canlısı olmaları en çok dikkat çeken özellikleridir. Sosyal bir köpek arıyorsanız Golden iyi seçimdir. Dilerseniz rehber köpek olarak kullanmanız da mümkündür.

Golden Retriever Yavru 500 TL

Birçok kişi sabırlı köpek beslemek istiyor. Siz de onlar arasında yer alıyorsanız yavru Golden 250 TL tam aradığınız türdendir. Kimileri çocuk bakıcılığı yapacak derecede güvenilir olduğundan söz eder. Çocuğunuzu Golden cinsi köpekle hiç tereddüt etmeden yalnız bırakabilirsiniz. Görme engelli kişilere yardımcı olmaya meyilli oldukları için birçok alanda tercih edilirler.

Ailelerin Golden köpek almasının sebebi aktif, güvenilir ve mükemmel olmasıdır. Fakat koruma amaçlı köpek almayı düşünüyorsanız iyi bir seçim değildir. Dost canlısı olduğu için saldırganlık ve korumacı özelliklerini barındırmaz. Piyasa hakkında araştırma yaptığınız zaman 250-500 TL civarında Golden cinsi köpek bulmanız mümkündür. Bütçenize uygun olacak şekilde köpek edinebilirsiniz.

Tıkla Oyla
[Total: 1 Average: 1]