Satılık Yavru Exotic Shorthair Fiyatları Sahibinden

Yavru Exotic Shorthair Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Exotic Shorthair Fiyat 2024

Üretim sürecinde tam olarak kaza kurşunu olan bu canların hikâyesini kısaca anlatalım sizlere. Amerika’da keşfedilmiştir. Yeşil ve gri gözlü kediler 1950 yıllarında üretim için amaçlanmıştır. İran kedileri üzerinde yoğunlaşılmıştır. Fakat ırk bambaşka bir şekilde ortaya çıkmıştır. İsmi de Exotic Shorthair olarak belirlenmiştir. Vücutlarına göre büyük bir kafa yapısına sahip olduklarından dolayı koca kafa olarak bilinirler. Tombul gövdeleri sevimliliklerine sevimlilik katar. İfadesiz yüzleri ile pamuk gibi bir psikolojiye sahiptirler. İsminden de bilineceği gibi İran kedisine nazaran kısa tüylüdür ve tüy dökmemektedir. Dünya üzerinde popülaritesi yüksektir. Exotic Shorthair Fiyat 2000 ile 5000 arasında olabilir.

Diğer kedi içerikleri için tıklayınız;

Exotic Shorthair Fiyat Sahibinden

Vücut ısısı yükselmiş hissedebilir. Serinlemek için tezgâhınız üzerinde kendilerini soğuturken bulabilirsiniz. Kuytularda saatlerce şekerleme yapmaktan büyük zevk alır. Mükemmel bir aile üyesi olur. Çocuklar ve diğer hayvanlarla ilişkisi çok iyidir. Bebekliklerinde bir şeyin peşine takılması an meselesidir. Meraklı olduğu için bebekliklerinde dikkat gerektirir. Küçücük bir ilgi için çıldırabilir. İçinden içinden mırlama ve söylenme seslerini az duyarsınız, çok konuşmazlar.

Exotic Shorthair Yavru Fiyat 2024

Sahiplerine karşı derin bir bağlılık duyar, özgürlükçü bir tutumda değildir. Pıtır pıtır peşinizde dolaşır, gözlerinizin içine bakar. Fırsat buldukça kucaklanmayı çok ister, bir anda kucağınızda bulabilirsiniz. Evde kedi istemeyen aile fertlerine karşı çok iyi bir silahtır. Bu canların ilgiye muhtaç ve ihtiyaç duyan yapısını göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu sebeple, kendi ırkının özelliğinden çok sahip edinecek bireyin özellikleri çok önemlidir. Exotic Shorthair Fiyat 2000 ile 5000 arasında olabilir.

Exotic Shorthair Bakımı Zor Mu?

İlk ortaya çıktıklarında uzun tüylere sahip olsalar da zaman geçtikçe tüyleri kısalarak şimdiki görünümlerini almışlardır. İlgi meraklısı bu canları ilgisiz bırakmamak en önemli kıstastır. Göz hijyenini koruması açısından bakımı önemlidir. Yaşına uygun yüksek kalitede mamalar ile beslenmelidirler. Bağışıklıklarını korumaları için aşı takibi mutlaka yapılmalıdır.

Exotic Shorthair Çok Tüy Döker Mi?

Tüy bakımı kolaydır. Kısa tüylere sahip olan bu canlar için haftada 2 defa taranmak yeterlidir. Bu da bakımını kolaylaştırır. İlkbahar ve sonbahar aylarında her kedi gibi tüy dökebilir. Bu dönemlerde kullanacağınız vitamin ve takviyelerle tüy dökmesini en az düzeye indirebilirsiniz.

Exotic Shorthair Nerenin Kedisi?

İran Kedisi ve American Shorthair kırmasıdır. Tatlı arkadaşımız Amerikalıdır.

Exotic Shorthair Özellikleri

Zekâ seviyesi yüksektir, kolaylıkla eğitebilirsiniz. Tombik görünse de altında atletik bir ruh ve vücut yatar. Miyavladığını duymak çok zordur, sakin bir ruh haline sahiptir. Kendi başına oyun çıkarabilir, sahibiyle oyun oynamak isteyebilir. Exotic Shorthair Fiyat 2000 ile 5000 arasında olabilir.

Exotic Shorthair Sahiplenme Ücretsiz

İlgi delisidir, ilginizi asla ihmal etmemelisiniz. Özgürlükçü fakat ilgi arsızı bu arkadaş tezatlığıyla enteresandır. Sert duruşuna rağmen içinde ponçik bir kalp taşır, incitmekten hoşlanmaz. Rahatına düşkün olmasını da unutmayalım. Her zaman kendi bölgesi vardır ve kendi yatağından başka bir yerde uyumak istemez. Enerjileri yüksektir. Pozitifliğiyle sizi bütün stresinizden uzaklaştırır. 1 yaşından itibaren çiftleştirilebilirler. Bir doğumda 4 yavru doğurabilirler.

Exotic Shorthair Sahiplendirme Ücretsiz

Uyurken tek gözü ile tetiktedir. İyi bir fare avcısı olabilirler, hareketlidirler. Erkekler kızlara göre daha sakindir. Çamaşır makinesi çalışırken onları izlemek çok keyiflidir. Görünümlerinin altında sevecen, dost canlısı ruhu ve ailesine bağlılığı saklıdır. Exotic Shorthair Fiyat 2000 ile 500020 arasında olabilir.

Tıkla Oyla
[Total: 0 Average: 0]