İçeriğe geç

Toy Poodle 500 TL

Satilik Toy Poodle 500 TL Sahibinden

Yakın zamanda Toy Poodle 500 TL ilanı gördüyseniz ilk olarak köpeğin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Yavru Toy Poodle cinsine duyulan ilgi son dönemlerde giderek artış göstermiştir. Özellikle Türkiye’de bu cins köpekler yaygın olarak bakılanlar arasındadır. Yaygın olarak bakılmasının sebebi aslında tatlı bir görünüme sahip olmalarıdır. Karakter özelliklerini öğrendiğiniz zaman siz de zorlanmadan bakabilirsiniz. Tabii bunun yanı sıra köpeğin fiziksel özelliklerini de bilmeniz gerekiyor. Bakımı konusunda araştırma yapmayan birçok insan sıkıntı yaşamıştır. Toy Poodle hakkındaki detayları araştırdığınız zaman problem yaşama ihtimaliniz düşer.

Poodle cinsinin üretimi Almanya’da başlamıştır. Fakat Toy Poodle cinsiyle ilgili araştırma yaptığınızda üretiminin Fransa olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu köpekler adından anlaşılabileceği üzere uzun bacaklara sahiptir. Bacaklarının en büyük avantajı sudan atlayabilme olduğu için ismini pudel kelimesinden almıştır.

Satılık Toy Poodle 500 TL Sahibinden

Tüyleri diğer köpeklere kıyasla daha yumuşak ve güzel görünümlüdür. Aynı şekilde zekâları da diğerlerine göre daha fazladır. Tüyleri kıvırcık olduğu için oyuncaklara benzetilir. Toy Poodle, poodle ailesinin en ufak olanıdır. Ailenin diğer türlerine bakıldığı zaman Toy Poodle’ın burnunun daha belirgin hatlara sahip olduğunu rahatlıkla fark edebilirsiniz. Bacakları uzun yapıdadır. Bacakları uzun olduğu için dışarıdan bakıldığında atletik bir görünüme sahiptir.

Diğer oyuncak köpek ırklarından farkları uzun bacaklarıdır. Amerika ve diğer ülkelerde Toy Poodle 500 TL fırsatlarından yaygın olarak faydalanan kişilerden söz etmek mümkündür. Uzun bacakları bu türe zarif bir görüntü verir. Tüy dökümü açısında bir numara oldukları biliniyor. Eğer bakımları iyi bir şekilde yapılırsa ömürleri 13 – 15 yıldır. Ağırlıkları genelde 7 – 8 kg olur. Boyları ise 28 – 38 cm arasında değişkenlik gösterir. Bekçi ya da şov köpeği olarak kullanılması uygundur.

Satilik Toy Poodle 500 TL Sahibinden
Satilik Toy Poodle 500 TL Sahibinden

Satılık Toy Poodle fiyatları 2022 yılında 5 bin TL’den başlamaktadır. Satıcının tercihine göre bu rakamlar değişiklik gösterebilir.

Diğer köpek fiyatları içerikleri için tıklayın;

Minyatür Poodle Fiyat

Toy Poodle köpekler, zeki olmalarıyla bilinen bir ırka sahiptir. Yeni insanlarla tanıştıklarında dengesiz davranmadıkları için ortama uyumlu şekilde hareket ederler. Eğer karşı taraftan kötü bir muamele görmezse yeni insanlarla tanışmaya ve arkadaş olmaya meyilli bir yapısı vardır. Diğer evcil hayvanlara agresif davranmaz. İnsanları havlayarak karşılamaları normal görülmesi gereken davranışları arasında yer alıyor. Hareketli bir köpek olduğu için beslenmesine dikkat edilmesi gerekiyor.

Eğitim verilmediği zaman bu köpekler sevginizin karşısında kolaylıkla şımarabilir. Ayrıca kendi bildiğini okumadığı için bakımı kolaydır. Eğitimi kolay olduğu için eve girdiği andan itibaren belli başlı şeylerin eğitiminin verilmesi uygundur. Oyuncak boyutunda olan diğer köpeklere kıyasla hareket etmeyi seven bir özellik barındırır. Oyun oynamayı seven bir köpek almak istiyorsanız Toy Poodle 500 TL ilanı aradığınız kriterlere uygundur. Her gün mutlaka zaman ayırmalı ve enerjisini atmasına yardımcı olmalısınız. Eğer bakabileceğinizi düşünüyorsanız Toy Poodle sahibi olmanızda herhangi bir sakınca yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir