Satılık Husky Yavru Fiyatları Sahibinden

Husky Yavru Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

HUSKY YAVRU 300 TL SATILIK

Husky cinsi köpekler, yani diğer adıyla Sibirya kurtları aynı zamanda İngilizce olarak ”Hursky” oldukça sevimli köpek türlerinden olan bu Sibirya kurtları oldukça hareketli bir yapıya ve en yaramaz cins olarak da biliniyor. Evimizin daimi üyeleri, hayatımıza girip bizleri her daim mutu etmek için uğraşan cana yakın varlıklar. Peki bu husky köpekler ne zaman sahipleniliyor, bakımları nasıl yapılır, neden sahipleniliyor fiyatı aralığı nedir ve bu tür nasıl ortaya çıktı.Tabi bu cana yakın huskilerin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden bazıları oyunu çok sevmeleri, çok havlayan bir köpek türü olmaması çok hareketli köpekler olması bu yüzden sporcuların tercih etmesi de tavsiye ediliyor ve çocuklarla araları çok iyidir.

Diğer köpek fiyatları için tıklayınız;

Saf kan olan husky köpekleri daha çok yavru dönemde tercih ediliyor bunun nedeni bu köpeklerin, çok kolay öğrenmeleri fakat eğitim verilmesi zor bir cinstir, özel eğitime ihtiyaç duyan husky yavrularının eğitimi yanlış verildiği taktirde yaramaz oldukları için çeşitli zararlara yol açtığı görülmüştür. 2024 yılında sahiplendirme fiyat aralığı 300 TL den başlayıp 5000 tl ye kadar çıktığı görülen bu husky yavrularının, sahiplenecek kişinin aradığı özellik saf kan olması. Birçok sayfada ilanı verilen husky yavru 300 TL ilerleyen yıllarda fiyatının daha da artacağı fazla taleplerden dolayı sahip vermek isteyenler tarafından söylenmektedir. Bu tatlı ve yaramaz ırk yüzyıllardır aramızda ilk olarak adından da anladığımız gibi Sibirya’da ortaya çıkmıştır.

Çukçi halkı tarafından yetiştirilen bu köpek cisi ilk olarak ren geyiği sürülerini gütmede ve bekçi köpeği olarak kullanılmıştır. İşçi köpeğimiz olan bu huskyler bizlere bir çok alanda yardımcı olmuşlardır. 1905 te Alaska’da difteri salgınında o bölgeye ilaç taşıyan bu köpek cinsi yani Huskyler bölge halkının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bununla birlikte tüm dünyaya yavaş yavaş dağılan bu cins ülkemizde de hayvan severlerin yoğun talebini görmektedir. Husky köpekleri, nam-ı diğer sibirya kurdu cinsi köpekler, pek çok kişinin bakmayı tercih ettiği bir cinstir.

HUSKY YAVRU 300 TL İZMİR

Genel olarak buz mavisi gözleriyle korkutucu olsa da sevgi dolu neşeli bir hayvandır. İnsanlar kadar özgürlüklerine düşkün olan bu hayvanlar, herkesle iyi geçinen dost canlısı huskyler kuş ve fare gibi hayvanları içgüdüsel olarak avlamak isterler. Bu tür köpekleri sahiplenmek isteyen İzmirliler petshop ve hayvan barınaklarından 300 TL gibi minimum bir ücretten başlayan fiyatlarla sahiplenebiliyor. Ortalama fiyatı 2024 de 300 TL ile 2000 TL arası olduğu görülürken 2024 yılında ise 3500 TL ile 5000 TL arası değişeceği öngörülmektedir. Bu köpekleri satmak istemeyen eski sahipleri farklı tercihlerde bulunmaktadır. örneğin sahiplenmek isteyen yeni ailelere ücretsiz bir şekilde verilerek ömürlük yuvalarına gönderirler.

TÜRKİYE’DE HUSKY FİYATLARI  2024

Türkiye’de huskyler genel olarak yavru tercih edilmekte bunu sebebi daha kolay eğitim verilmesi ve aileye daha çabuk alışması isteniliyor. Huskyler Sibirya’da yaşadıkları için soğuk havayı tercih ederler. -60 dereceye kadar yaşayabilen bu cins köpek sıcak havada da yaşayabilir fakat sevmez. Ömürleri ortalama 12-15 yıldır yaşamının kalitesi için bakımlarına dikkat edilmesi gerekir. Son dönemlerde tüm dünyaya yayılan huskyler Türkiye’de de çok seviliyor ve insanlar tarafından sahipleniliyor. Türkiye’de barınaklarda çeşitli aylar aralığında satılan huskyler genel olarak 400 TL ile 2500 TL arası değişmektedir. Yavru iken alınan husky yavru 300 tl civarında bulmak mümkün oluyor, aynı zamanda yetişkin olup bakamayan kişilerin de bu fiyat aralığında yeni yuvalara verdiği görülmüştür.

Tıkla Oyla
[Total: 0 Average: 0]