Satılık Ev Kedisi Fiyatları Sahibinden

Ev Kedisi Fiyatları 2024 hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Ev Kedisi Fiyatları 2024

Ev Kedisi Fiyatları 2024

Dünya’nın en gizemli varlıklarından biridir kediler. Bazen uzaylı olduklarını düşünenlerimiz vardır. Kendisine hizmet ettirmeyi sever. Başına buyruk, keyfine bir hayli düşkün olan kediler çoğu zaman bize ders verir. 12-16 saate kadar uyurlar. Kalan saatlerini sizinle oyun oynayarak geçirmeye bayılırlar. Sevgi saatini unutmamalı tabii. Canı isterse bol bol sevdirir kendisini. Siz de bir can sahibi olmayı mı planlıyorsunuz? Dünya’da en çok ilgi gören ev kedisi fiyatları. O halde buyurun sayfamıza.

İran Kedisi, Yoğun tüyleri, geniş kafa yapısı ve kocaman gözleri ile en çok sevilen cinslerden biridir. Tüyleri her gün bakıma ihtiyaç duyar ve dört mevsim için uygundur. Obezite sorunları yaygındır. Düzenli bir beslenme programı uygulanması gerekmektedir. Çekingen görünmesine rağmen diğer ırklarla rahat anlaşır. Çok meraklı olmayan bu canlar oldukça uysaldırlar. 12-18 aylığa kadar kızgınlık belirtileri olmayabilir. Çiftleşme için en doğru yaş 18 aylıktan sonrasıdır. Hamilelikleri 2 ay sürer. 2 ila 5 arası yavru verebilir. İran Kedisi, ev kedisi fiyatları 500 ile 7000 arasında olabilir.

Diğer kedi fiyatları için tıklayınız;

Ankara Kedisi, Uzun tüylü ırkı, narin yapısı, pamuk tüyleri, yeşil ve mavi gözleri ile ülkemizin ulusal hazinelerindendir. Tüy bakımına ihtiyaç duymaz. Ağız ve diş bakımının düzenli yapılması önerilir. Hareketli yapıları ile bol kalori yakarlar. Veteriner tavsiyesi ile beslenme planı oluşturulabilir. Köpeklerle ve kedilerle çok iyi anlaşır. Sahibine âşıktır ve ilgi bekler. Kızgınlık dönemine 10. Aylarında girebilir. Maksimum 4-5 yavru doğurabilmektedir. Ankara Kedisi, ev kedisi fiyatları 500 ile 7000 arasında olabilir.

Siyam Kedisi, Asilliği, tüyleri ve gözlerinin muhteşem uyumuyla mest eder. Üstün zekâsı ve kıvraklığıyla bilinir. Koyu renk maskesi genetik mutasyonlar sonucu oluşmuştur. Haftada bir defa fırçalanması yeterlidir. Düzenli yaşamayı seven insanlar gibidirler. Uyku saati, mama saati, oyun saati aynı zamanlarda olmasını isterler. Düzenli beslenmeli ve kalori yakımı için egzersiz yaptırılması gerekmektedir. Sosyaldirler ve konuşmaktan hoşlanırlar. İnsanlarla ve diğer kedilerle arasını her zaman hoş tutar. Asla tırnak çıkarmaz ve ailesini incitmekten kaçınır. 3-4 aylıkken çiftleşmeye hazırdır. 2 ila 5 arası doğurabilir. Siyam Kedisi, ev kedisi fiyatları 500 ile 7000 arasında olabilir.

Evcil Kedi Fiyatları 2024

Scottish Fold, 1966 yılında mutasyona uğramıştır. Kulaklarının içe kıvrıklığı ve şirin yuvarlak suratı mutlaka hatırlarsınız. Kürkü genellikle gri tonlarındadır. Standart mamalarla beslenebilir. Tüyleri sık ve kısadır. İlkbahar döneminde tüy değişimi gözlemlenir. Bu dönemlerde özel mama ve vitamin onun için rahatlatıcı olacaktır. Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Kediler ve köpeklerle iyi anlaşır. Herkese sevecen yaklaşır ancak sahibini kendisi seçer. Kendi cinsi ile çiftleşmesi yasaklanmıştır. 8. Aydan itibaren çiftleşmeye hazırdır. 4-6 arası yavru doğururlar. Scottish Fold, ev kedisi fiyatları 500 ile 7000 arasında olabilir.

Habeş Kedisi, Etkileyici bakışları ve üstün zekâsıyla kolaylıkla evcilleştirilebilir. En belirgin özelliği gözlerinin altındaki çizgilerdir. Tüyleri kızıl ve kahverengi olabilir. Kısa tüyleri bakım gerektirmez. Gözlerinin her gün temizlenmesi gerekmektedir. Kulakları 3-4 günde bir temizlenmelidir. Çok oyunbaz oldukları için oyuncaklarının temiz olmasına özen gösterilmelidir. Pozitif yapısıyla insanlar, çocuklar, köpekler, kuşlar ve diğer kedilerle iyi anlaşır. Çok oyuncu olduğunu, kucak sevmediğini, inek sütüne alerjisi olduğunu unutmamanız gerekir. Erkeklerde kızgınlık dönemine girmesi 12 ayı bulabilir. Ortalama 6 yavru doğurabilmektedir. Habeş Kedisi, ev kedisi fiyatları 500 ile 7000 arasında olabilir.

Evde Beslenebilecek Kedi Türleri Ve Ortalama Fiyatları 2024

Norveç Orman Kedisi, tam bir tüy yumağı olan bu arkadaş tüylerinden belli olacağı gibi soğuk iklim kedisidir. Turp gibiyim deyimini kullanabiliriz kendisi için. Düzenli olarak tüylerinin taranması çok önemlidir. İnsanlar ve diğer hayvanlarla vakit geçirmekten çok hoşlanır. Dost canlısıdır. Protein açısından zengin beslenmesi gerektiği için premium mamalar ile beslenmelidir. 1 yaşından itibaren çiftleşme hazır hale gelirler. 4 yavru kadar doğurabilir. Norveç Orman Kedisi, ev kedisi fiyatları 500 ile 7000 arasında olabilir.