Satılık Cins Kedi Fiyatları

Cins kedi fiyatları 2024 yılında çok merak ediliyor. Gelin birlikte cins kedilerin fiyatları ne kadar birlikte öğrenelim.

Cins Kedi Fiyatları 2024

Bu yazımızı okumaya karar verdiğinize göre kedi annesi veya babası olmaya karar verdiniz. Öncelikle bir canın bütün ömrünü sizinle tamamlayacağını düşünürsek çok iyi bir karar almanız gerekmektedir. Hayvanlar dilsiz çocuklardır. Dertleri, mutlulukları, huzurları, besinleri ve hatta dışkı ve çişleri ciddiyetle ve gönül bağı ile takip edilmelidir. Kedinizi eve getirmeden önce bir takım hazırlıklar yapmak yerinde olacaktır. Tıpkı bir bebek gibi onunda ihtiyaçları vardır. Yaşına uygun ve market maması olmayan mamalar tercih edilmelidir. Evde de kalsa, bahçeye de çıksa malt macununu her gün bir miktar vererek tüy yumağı kusmamasını sağlarsınız. Tuvalet eğitimleri çok kolaydır, kum kabını göstermeniz yeterlidir. Ödüllendirmek ve eğitimi için mutlaka küçük ödül mamalarına yer verin. Cins Kedi Fiyatları 1200 ila 18000 TL arasında olabilir.

Diğer kedi fiyatları için tıklayınız;

Gri Cins Kedi Fiyatları 2024

British Shorthair, Tombul görünümü altında atletik bir vücuda sahiptir. Uzun tüyleri zamanla mutasyon sonucu kısalmıştır bu sebeple tüy bakımı çok kolaydır. Haftada 2 defa fırçalanması yeterlidir. Ailesiyle, çocuklarla ve diğer hayvanlarla son derece iyi anlaşırlar. Hem uysal hem oyuncudurlar. Hangi tatları daha çok seviyorsa protein açısından zengin mamalarla beslenmesi gerekmektedir. 1 yaşına gelince çiftleşmeye hazırdır. 4 yavruya kadar doğurabilmektedir.

Scottish Fold, Kısa ve gri tüyleri ile dikkat çekmektedir. Unutulmaz kulakları ile büyük küçük herkesin bir şekilde kanına giren tatlışlardır. Haftada 2-3 defa taranmalı, kulaklar her hafta temizlenmelidir. Diğer kedi ırkları ve hatta köpeklerle çok iyi anlaşırlar. Kedi sevmekten bıkabileceğinizi hayal edebilirsiniz. Kucağınız boş kaldıkça sırnaşıp, sevgiden bayılacaklardır. Irkına özel kuru veya yaş mamalar ile beslenmeleri gerekmektedir. Kendi türünden bir kediyle çiftleştirilemezler. 8 aydan itibaren çiftleştirilebilirler. 4-6 arası doğurabilmektedirler. Cins Kedi Fiyatları 1200 ila 18000 TL arasında olabilir.

Cins Kedi Fiyatları Yavru

Chartreux,Duman renkli, bal gözlü ve büyüleyici bakışları ile kalbimizi çalar. Gülümseyen kedi olarak anılır. Asil duruşu vardır. Sevgilerini göstermekte zorlanırlar, güven duymaları zaman almaktadır. Kas oranı yüksektir ve proteini yüksek mamalar ile beslenmesi gerekmektedir. Aşırı hareketli yapıya sahip olmadığı için planlı bir beslenme programı uygulamak şarttır yoksa kilo problemli bir kedi olabilir. Sürekli ilgiye ihtiyaç duymasa da sahibinin yanında olmaktan mutluluk duyar. Sesini işitmeniz belki de imkânsızdır. Dilsiz olarak bilinirler. Yeni dostlarına karşı temkinlidir. 7-12 ay arası çiftleşmeye hazır olabilirler. 6-7 yavru verebilirler.

Maine Coon,Irkı eskilere dayanan bir dostumuzdur. Yoğun kürkü ve pürüzsüzlüğüyle çok özeldir. Soğuk iklimlere karşı dayanıklıdır. İncecik sesleri görüntüsüyle pek uyum sağlamaz. Bilinen kedilerin aksine iyi bir tırmanma kabiliyetleri yoktur. Sahibine karşı sevdi dolu ve sadıktırlar. Fazla ilgiye ihtiyacı yoktur ve fazla ilgiden hoşlanmazlar. Çocuklar köpekler ve diğer kedi ırkları ile anlaşırlar. Huysuzluk yapmak, zarar vermek onların hamurunda yoktur.

Vücut yapısı gereği obeziteye meyillidir. Düzenli aralıklarla egzersiz ve yürüyüşler yaptırılması gerekmektedir. Protein bakımından zengin mamalarla beslenmesi gerekmektedir. Yüksek zekâ seviyesiyle eğitimi oldukça kolaydır. Haftada 2 kez tüylerinin taranmasına ihtiyacı vardır. Kızgınlık dönemine 6-12 ay arası girebilirler. İlk doğumlarında yalnızca 2 yavru doğurabilirken, yetişkinliğinde 4 yavru kadar doğurabilir. Cins Kedi Fiyatları 1200 ila 18000 TL arasında olabilir.

Beyaz Cins Kedi Fiyatları 2024

Van Kedisi, Yüzmeyi çok seven kedi olarak bilinirler. Tüylü bir kuyruğa sahiptir ve daima dik tutar. Birbirinden farklı mavi ve kehribar göz renkleri ile hayran bırakırlar. Bebeklikten kuş ile birlikte büyürse anlaşacaklardır. Ailesini benimser. Protein açısından zengin mamalarla beslenmesi gerekmektedir. Kavun ve karpuzu tüketmeyi çok sever. Haftada 2-3 defa taranmaya ihtiyaç duyacaktır. 1-1,5 yaş aralığında çiftleşir. 4 yavruya kadar doğurabilmektedir.

Cins Yavru Kedi Fiyatları 2024

Maine Coon,Irkı eskilere dayanan bir dostumuzdur. Yoğun kürkü ve pürüzsüzlüğüyle çok özeldir. Soğuk iklimlere karşı dayanıklıdır. İncecik sesleri görüntüsüyle pek uyum sağlamaz. Bilinen kedilerin aksine iyi bir tırmanma kabiliyetleri yoktur. Sahibine karşı sevdi dolu ve sadıktırlar. Fazla ilgiye ihtiyacı yoktur ve fazla ilgiden hoşlanmazlar. Çocuklar köpekler ve diğer kedi ırkları ile anlaşırlar. Huysuzluk yapmak, zarar vermek onların hamurunda yoktur.

Vücut yapısı gereği obeziteye meyillidir. Düzenli aralıklarla egzersiz ve yürüyüşler yaptırılması gerekmektedir. Protein bakımından zengin mamalarla beslenmesi gerekmektedir. Yüksek zekâ seviyesiyle eğitimi oldukça kolaydır. Haftada 2 kez tüylerinin taranmasına ihtiyacı vardır. Kızgınlık dönemine 6-12 ay arası girebilirler. İlk doğumlarında yalnızca 2 yavru doğurabilirken, yetişkinliğinde 4 yavru kadar doğurabilir.

Tıkla Oyla
[Total: 0 Average: 0]