İskender Alexander Papağanı Fiyatları

Yaşam alanlarına neşe katan kuş türleri arasında papağan ve papağan çeşitleri yer alıyor. Papağanlar bulundukları ortamda sevimli kelimeleri ile de dikkat çekiyor. En sevilen papağan türleri arasında ise Alexander papağanlar bulunuyor. Bu tür papağanlar günümüzde iskender papağan olarak ta biliniyor.

İskender papağan satın almak isteyenler ise bu konuda Alexander papağanı fiyat konusunda araştırmalar yapıyor. Bu konu içinse pet shop mağazalarından fiyata dair bilgiler ediniliyor. Yapılan araştırmalarda ise Alexander papağan fiyatlarının özelliklerine göre değiştiği ortaya çıkıyor. Papağangillerden olan iskender papağanlarında fiyat bilgileri bu yönde oluyor.

Alexander Papağanı Fiyatları

Tatlı dilleri ile kendilerini sevdiren alexander papağanları konusunda fiyat araştırmaları yapılıyor. Alexander papağanı fiyat aramaları yapılarak fiyat ile ilgili net bilgiler öğreniliyor. Fiyatlar papağanların yeteneklerine ve renklerine göre belirleniyor. Alexander papağan türlerinde fiyat bilgileri bu yönde ele alınıyor. Genel olarak pet shop mağazalarından da fiyata dair bilgiler ediniliyor.

Satılık İskender Alexander papağanı fiyatları 2022 yılında 5 bin TL’den başlıyor ve türüne göre 25 bin TL’ye kadar çıkıyor. Size yakın bir pet shop ile görüşerek ayrıntılı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Diğer papağan fiyatları içeriklerimiz için tıklayın;

İskender papağan olarak da bilinen bu cins papağanlarda yavru olanlar daha çok seviliyor. Pakistan ülkesinde de bu papağan türüne sık rastlanıyor. Aynı zamanda Türkiye genelinde de en çok tercih edilen alexander papağanları sevimli halleri ile de tercih ediliyor. Yemyeşil bir renge sahip olan alexander papağanlar her kelimeyi ezberleme yeteneğine de sahip oluyor. Fiyatlar ise farklı detaylara göre belirleniyor.

Satilik Alexander Papagani Fiyatlari Yavru Iskender Papagan Fiyatlari
Satilik Alexander Papagani Fiyatlari Yavru Iskender Papagan Fiyatlari

İskender Papağan Fiyatları

Cinsleri Hindistan ülkesine dayalı olan Alexander papağanları iskender papağanı olarak ta kayıtlara geçiyor. Bu kapsamda ise aynı zamanda fiyat konusunda da araştırmalar yapılıyor. Alexander papağanı fiyat için de kişiler araştırma içerisine giriyor.

İskender papağanı fiyatı ve alexander papağanı fiyatları genel olarak aynı rakamlara sahip oluyor. Bununla beraber ise fiyatlar sevimli papağanların yaş renk ve yeteneklerine göre de farklılık gösterebiliyor. İskender papağanları ve fiyat bilgileri bu şekilde ele alınıyor. Pet shop mağazalarından da fiyata dair bilgiler alınabiliyor.

Yavru İskender Papağanı Fiyatları

İskender papağanları doğada da sürü halinde uçmayı bilen ve seven papağan çeşitlerindendir. Aynı zamanda erkek ve dişi olarak gruplara ayrılırlar. Yavru olan iskender papağanları toplamda 6 haftada doğar ve kısa bir süre sonra uçmaya başlar.

Yavru iskender papağanları satın almak isteyenler fiyat ile ilgili de araştırma yaparlar. Alexaender papağanı fiyat ve yavru iskender papağanı fiyatları arasında farklılıklar vardır. Yavru olan bu cins papağanların kuyruk tüyleri yeşil bir renge sahiptir. Renk konusu da fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alır. Yavru iskender papağanları ile ilgili fiyat bilgisi tam olarak verilememektedir. Ancak çok daha canlı renklere sahip olması, genç olması eğitilebilir olması ve yapılan çalışmalar ile kelime hafızasının artırılabilir olması gibi nedenler ile yetişkin iskender papağanı fiyatlarının üzerinde olduğu bilinmektedir.

Alexander İskender Papağanı Fiyatları

Papağanlar dünyanın gelmiş geçmiş en sevimli canlılarıdır. Kendi arasında kategorilere ayrılan papağan türlerinde ise alexander iskender papağanlar yer alır. Kelime öğrenme kapasiteleri en yüksek seviyededir. Alexander papağanı fiyat konusunda da uygun fiyatlar dikkat çeker. Ağaç kovuklarında da yaşama özelliklerine sahip olan iskender papağanları sevimli görselleri ile de dikkat çeker. En uzun ömürlü olan iskender papağanları sahipleri ile her zaman iyi anlaşırlar.

Alexander iskender papağanları bulundukları her ortama uyum sağlayabilme özelliklerine de her zaman sahiptir. Çekirdek çitlemeyi seven bu tür papağanlar ilgi görmekten de çok hoşlanırlar. Alexander papağan türleri fiyat ve özellikleri ile ayrıntılı bilgiye petshoplardan ve alanında uzman kişilerden almak mümkündür.