Pomeranian Boo Fiyatları

Hazırladığımız bu içerikte sizlere pomeranian boo fiyatları 2023 yılında kaç TL onu anlattık. Gelin birlikte bu köpek türlerini yakından tanıyalım.

Pomeranian Boo Fiyatları 2023

2023 yılında Pomeranian boo köpeklerinin ortalama fiyatları, özelliklerine göre 3000 ile 8000 TL arasında değişebilmektedir. Bu fiyatlar yaşına, cinsiyetine, rengine, eğitimine, sağlığına bağlı olarak değişebilmektedir. Bundan dolayı da satın alma veya sahiplenme aşamasında bu detaylar önem arz eder. Bunun yanında bu köpeklerin satış fiyatları üzerinde günümüz piyasa ekonomisi ve diğer mali etkenler de etkilidir. Pomeranian Boo yavru fiyatları da 2023 yılında yine bu özelliklerine göre 3000 – 8000 TL aralığında değişebilmektedir.

Diğer köpek fiyatları içerikleri için tıklayın;

Pomeranian Boo 400 TL Var Mı?

Pomeranian boo fiyatları günümüzde oldukça yüksektir. Dolayısıyla bu cins köpeklerin 400 tl olması pek de mümkün olmayabilir. Bu şekilde yazan fiyatlara itibar edilmemelidir. Doğru alışveriş için güvenilir ve doğruluğundan emin olunan sitelerden alışveriş yapılmalıdır.

Pomeranian Boo 1500 TL Var Mı?

Pomeranian boo fiyatlarına bakıldığında 1500 TL’ye bu köpek cinsini bulmak oldukça zordur. Bu fiyata olduğu iddia edilen siteler içinde satılan köpeklerin sağlıklı ve doğru cins köpek olduğu tartışılmaktadır. Bu şekilde yazılan fiyatlara itibar edilmemelidir.

Pomeranian Boo Özellikleri

Fiziksel özelliklerine baktığımızda Pomeranian boo köpekleri hareketli, minyon, meraklı ve cesur bir yapıya sahiptirler. Tüylerinin çok olmasından dolayı olduğu durumdan daha büyük görünebilirler. Gözleri ve burun yapıları koyu renklidir. Yüzüne bakıldığında aslında oyuncak bir bebeğe benzetilebilmektedir. Sırt bölgesinden uzanan bir kuyruğa sahiptirler ve kuyrukları ile vücut yapısı orantılıdır.

Küçük ve dik yapıya sahip kulakları vardır. Kulakları kafasının içine gömülmüş bir durumdadır ve bu da çok sevimli bir görüntü oluşturmaktadır. Her daim gülümseyen ve insanların içini ısıtan sevimli bir yapıya sahiptirler. Tatlı bakışlarıyla kendinizi en huzursuz hissettiğiniz anlarda bile huzur bulabilirsiniz. Tüylerine baktığımızda Pomeranian boo köpeklerinin renkleri gri, kahverengi, beyaz ve krem olabilir.

Normal şartlarda orta derecede tüy dökerler. Ancak stresli olduklarında, yavruladıklarında veya adet gördüklerinde daha fazla tüy dökebilirler. Kişilik özelliklerine geldiğimizde ise, öncelikle küçük çocuklarla anlaştığı pek söylenemez. Büyükler bireylerle bir arada bulunduğunda hareket etme ve oynama konusunda daha cesurlardır ve onlarla daha iyi anlaşırlar.

Diğer hayvanlarla iletişimi pek de iyi sayılmaz. Süs köpeği olması ve küçük bir yapıya sahip olmalarına rağmen kendilerini büyük görürler. Bu nedenle de kendinden büyük birçok köpeklerden korkmak ve kaçmak yerine kendilerini büyük gördüklerinden cesurca hareket edebilir ve karşıdaki köpeklere havlayarak kafa tutabilmektedirler.

Genel olarak dışarıya çıkarıldıklarında ve köpeklerle karşılaştıklarında kavga çıkarmaya çalıştıkları için bu durumu önlemek adına çok dikkatli olunmalıdır. Bu konuda onlara eğitim vermek güzel bir çözüm olabilir. Aksi durumda sahibini içinden çıkılmaz bir duruma sokabilirler. Aynı zamanda kendilerini büyük gördükleri için de aşırı bir sahiplenme içgüdülerine sahiptirler.

Bu yüzden de sahiplerini her alanda korumak isterler. Çok sadık bir köpek cinsidir. Sahiplerine sadık olmalarından dolayı da sahiplerinin her istediklerini yerine getirmeye çalışırlar. Aynı zamanda kendileri güzel bir oyun dostu ve arkadaş canlısıdırlar. Birçok köpek gibi bunlar da yürüyüşe, oyuna ve daha birçok aktiviteye ihtiyaç duymaktadırlar. Bunlar da yerine getirildiğinde sahibiyle iyi anlaşması, uyumlu olması ve iyi huylu olması kaçınılmazdır.

Onların karakterlerini olumlu etkileyecek davranışlar ve etkinlikler sergilemek onlar için önemlidir. Pomeranian boo köpekleri için bakım çok önemlidir. Tüylerinin fazla olmasından kaynaklı olarak haftada en az iki kez tüylerini taramak ve fırçalamak onları mutlu edecektir. Öncelikle tüy dökme zamanlarında onları taramaya daha çok özen gösterilmelidir.

Rahat hareket edebilmeleri açısından tırnak bakımı yapmak da onlar için çok önemlidir. Uzamasına bağlı olarak ayda 1 ya da 2 kez tırnak kesimi ve patilerinin bakımı onların faydasına olacaktır. Aynı zamanda köpeğin kirlenmesine bağlı olarak ve hijyen açısından da ayda 1 kez banyo yaptırmak onlar için iyi olabilir.

Pomeranian Boo Ücretsiz Sahiplenme

Birçok köpek cinslerini birçok barınaklarda bulmak mümkündür. Barınaklarda mevcut olduğu sürece bu köpekleri ücretsiz sahiplenme durumu oluşabilir. Ancak Pomeranian boo cinsi köpekleri özellikleri nedeniyle pahalı bir köpek olduklarından dolayı barınaklarda bulmak pek de mümkün değildir. Dolayısıyla uygun fiyata alma veya ücretsiz sahiplendirme ve sahiplenme gibi durumlar bu ırklar için mümkün değildir.

Tıkla Oyla
[Total: 0 Average: 0]