Köpek Eğitimi’nin İstanbul’da En İyi Merkezi: Eğitmen Murat Güngör

İstanbul’da köpek eğitimi konusunda en iyi köpek eğitmeni olarak bilinen ve tavsiye edilen köpek eğitmeni murat güngör 10 yılı aşkındır anadolu ve avrupa yakasında faaliyet göstermektedir. Profesyonel ve pozitif köpek eğitmenliği bakış açısıyla İstanbul’da bir çok köpek okulu ve köpek eğitim çiftliklerine göre en çok önerilen köpek eğitimcisi olarak bilinmektedir. Köpek eğitim merkezi sahibi olarak bir çok köpek sahibinin sorunlarına yönelik çalışmalarla kendini kanıtlamış deneyimli ve uzman köpek eğiticisidir.

Köpek Eğitimi Nasıl Verilir?

Murat Güngör köpek eğitimi çalışmalarında ödül ve ceza yöntemlerini kullanarak evcil hayvanlara zarar vermeden onlara tüm köpek eğitimi komutlarını aşılayarak sevgi dolu bir ortamda eğitim almalarını sağlamaktadır. İster köpek eğitim merkezinde isterseniz evde köpek eğitimi hizmeti ile köpek dostu sahiplere köpeklerini nasıl eğitebileceklerini öğretmektedir.

Köpek Eğitimleri Nelerdir?

Köpek eğitimi sektöründe bir çok branş bulunmaktadır. Arama kurtarma, narkotik, iz takibi, koruma, deprem, enkaz, güvenlik gibi bir çok iş kolu mevcuttur. Ancak köpek eğitmeni murat güngör’ün verdiği profesyonel köpek eğitimleri şunlardır;

  • Temel İtaat Eğitimi: Çekiştirmeden tasmalı bir şekilde yürümesi, otur, yat, otur bekle, yat bekle, gel, aferin komutları yer alır.
  • İleri İtaat Eğitimi: Çekiştirmeden tasmasız sol tarafınızda yürümesi, otur, yat, otur bekle, yat bekle, gel, aferin komutları yer alır.
  • Tuvalet Eğitimi: Wc, çiş, kaka eğitimleri vererek evde pet yada dışarı tuvalet alışkanlığı oluşturur.
  • Yavru Köpek Eğitimi: Yavru köpek büyütme programı ile köpeklerin iyi bir karakter kazanmasını sağlar.
  • Yetişkin Köpek Eğitimi: Büyük köpeklerin uzman eğitimlerini vermektedir.
  • Koruma Eğitimi: Şahıs, alan, bahçe bodyguard eğitimleri vermektedir.
  • Numara Eğitimi: Öl, yuvarlan, havla, etrafında dön, ağla gibi komutları öğretir.
  • Kafes Eğitimi: Box yani kafes eğitimi vererek köpek evi sayesinde konforlu bir alanda kalmasını öğretir.
  • Davranış Bozuklukları: Isırma, ağlama, evde yalnız kalamama, havlama, üste atlama gibi sorunları tamamen ortadan kaldırır.
kopek egitim uzmani murat gungor
kopek egitim uzmani murat gungor

Köpek Eğitim Fiyatları Ne Kadar?

Köpek eğitim fiyatları istanbul bölgesinde eğitmenin tecrübesine göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca köpeğinizin sorunlarına yönelik yapılacak olan eğitim metodu köpek eğitim fiyatlarını belirleyen unsurdur. Köpek eğitim uzmanı murat güngör’ün eğitim fiyatlarını öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim: 0540 549 49 49

Web Sitesi: https://kopekegitmeni.com.tr/

Tıkla Oyla
[Total: 1 Average: 5]