Canlı Tavuk Fiyatları 🐔🐥🐣

Canlı tavuk fiyatları 2022 yılında ne kadar diye merak ediyorsanız hazırladığımız bu içerik tam size göre. Bu yazımızda türlerine göre canlı tavuklar ne kadar onu anlattık. İyi seyirler 😊

Canlı Tavuk Fiyatları 2022

Doğal ortamlarda yaşamayı seven kişiler genellikle evlerinin bahçesine küçük bir küme koyar ve burada köy tavuğu başta olmak üzere çeşitli tavuk cinsleri beslemeye başlar. Organik yumurta verimi salma tavukçuluğun önemli bir konusu olmasıyla birlikte bu kişiler et verimi almak için de tavuk besleyebiliyor.

Hal böyle olunca et ve yumurta tavuklarının ne kadardan satıldığı çok merak ediliyor. Bu nedenle de sizlere yumurta ağırlığı ve et verimi yüksek olan tavukların fiyatları hakkında bir rehber hazırlamak istedik.

canlı tavuk fiyatları
canlı tavuk fiyatları

Canlı tavuk fiyatları 2022 yılında genel y taolarak şu şekildedir;

Tavuk satışları yapan kişilerdeki diğer tavuklar için belirlenen fiyatlar kesinleştiğinde buraya eklemeler yapacağız. Eğer dilerseniz web sitemizdeki tavuk fiyatları konulu diğer içeriklere kısaca göz atabilirsiniz.

Canlı Köy Tavuğu Fiyatları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bazı kişiler Lohman Brown gibi köy tavuğu beslemeyi tercih edebiliyorlar. Bu nedenle de köy tavuğu fiyatı ne kadar merak ediyorlar.

Köy tavuğu fiyatları 2022 yılında ortalama 40 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Bu rakam tavuğun cinsine ve yaşına göre bir miktar değişiklik gösterebilir.

canlı köy tavuğu fiyatları
canlı köy tavuğu fiyatları

Tavuk Fiyatları Canlı

Eğer canlı tavuk satın almak istiyorsanız sahibinden gibi mecralara göz atmanızı öneriyoruz. Bu mecralarda atak s tavuk ırkı gibi tavukların satışları bolca yapılıyor.

Tavuk beslemeye başlamadan önce amacınıza uygun bir tavuk cinsi seçmeyi unutmayın. Yumurta için mi tavuk besleyeceksiniz yoksa etleri için mi tavuk besleyeceksiniz? Buna cevap verdikten sonra siz de iyi bir tavuk besleyicisi olabilirsiniz.

tavuk fiyatları canlı
tavuk fiyatları canlı

Canlı tavuk fiyatları 2022 yılında genel olarak bu şekildeydi. Ayrıntılı bilgi ve diğer tavuk fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemizde kısa bir tura çıkmaya ne dersiniz?

Sıkça Sorulan Sorular

Tavuk fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Atak S tavukları 50 TL’ye satılır.