Broadline İç Dış Parazit Damlası Fiyatları 2024

Broadline iç dış parazit damlası, özellikle kediler için kullanılan bir ilaçtır. Bu ilaç, iç dış parazitlere karşı olumlu etkisiyle bilinmektedir.

Broadline İç Dış Parazit Damlası Nedir?

Broadline iç dış parazit damlası, risk oluşturan iç dış parazitlere karşı etkilidir. Bu ilaç uygulandıktan sonra 24 saat içinde pireleri yok etmektedir. Ayrıca 30 gün süreyle pireye karşı da koruma sağlamaktadır. Bununla birlikte çevresel pire istilasını da önlemektedir. Broadline iç dış parazit damlası, pire dışında keneleri de 48 saat içinde temizliyor. Keneleri temizlemesinin yanı sıra yaklaşık 3,5 hafta kenelere karşı koruma da sağlamaktadır. Ayrıca bu damla, kulak uyuzunu da tedavi etmekte.

Broadline İç Dış Parazit Damlası Nasıl Kullanılır?

Broadline iç dış parazit damlası enjektöre benzeyen ve kullanımı oldukça pratiktir. Broadline aplikatörüyle ense bölgesine deriye uygulanmaktadır. Kedilerin yalayacakları ya da ulaşabilecekleri yere broadline uygulanmamalıdır. Bu nedenden dolayı kedilerin ense bölgesi tercih ediliyor.

Broadline en az 6 haftada 1 şekilde uygulanması gerekiyor. Nitekim 6 hafta gibi bir süre sonunda damla etkisini kaybetmektedir. Ayrıca ilacın uygulanmasından sonra en az 1 gün boyunca ilacın etkisinin kaybolmaması için su da tercih edilebilir.

Broadline İç Dış Parazit Damlası Fiyatları 2024

Brodline iç dış parazit damlası, 3’lü paket halinde satılabiliyor. Fiyatlar 2022 güncel olarak bir kutusu ortalama olarak 750 TL’dir. Yani bir tanesi yaklaşık 250 TL civarındadır.

Kedi İç Dış Parazit Damlası Broadline

Broadline 6 haftalık yavru kedilerde kullanılabilir. Uygulanan broadline, dış parazitler olan uyuz, pire ve kenelere karşı son derece etkilidir. İç parazitler ise bağırsak ve mide gibi hayati organlarda yaşayabiliyor. Parazitlerin artması kedinize büyük problemler açabilir. Broadline ile birlikte kedinizi iç ve dış parazitlerden koruyabilirsiniz. Kedinizde parazitlerden dolayı şişlik, halsizlik gibi birçok belirti görülebiliyor. Broadline uygulandığında bu belirtiler, 1-2 hafta ile 1-2 ay içerisinde kendiliğinden iyileşmeye başlayacaktır.

Broadline iç dış parazit damlası, spot on solüsyon kediler için 2.5-7.5kg, Broadline fipronil, methoprene, eprinomectin ve praziquantel içeren topikal bir çözüm olarak biliniyor. Broadline flea kontrolü ile flea ısırığı aşırı duyarlılığını kontrol etmekte ve 24 saat içinde yeni ortaya çıkan pireleri öldürüyor. Broadline iç dış parazit damlası, pire yumurtalarının yumurtadan çıkmasını önlemektedir. Ayrıca kene istilası, bit, yuvarlak solucan, kancalı solucan ve tenya tedavisi ve kontrolü için de kullanılabiliyor. Bu ürün 8 haftalık yavru kedilerde de kullanılabilmektedir.

Packiçindekiler0.9ml x 3 doz broadline uygulamak için pistonu hafifçe geri çekin, kapağı çıkarın. Aplikatörün ucunu cilde yerleştirerek, damlayı doğrudan orta hatta tek bir noktaya uygulayınız. Bir broadline aplikatörün tüm içeriğini topikal olarak uygulayın: 0.9mlkedi ağırlığı için 2.5 – 7.4kg 0.3ml + 0.9ml – kedi ağırlığı 7,5 – 9,9kg 0.9ml + 0.9ml – kedi ağırlığı için 10 – 14.9kg

Tıkla Oyla
[Total: 0 Average: 0]