100 TL Lık Yavru Köpekler

100 tl lık yavru köpekler 2022 senesinde oldukça merak konusudur. Bu yazımızda 100 tl lık yavru köpekler hakkında önemli bilgileri sizlere sunduk.

100 TL Lık Yavru Köpekler

Yavru köpek istemeyen var mıdır ki? O tatlı minik kulakları, kuyrukları ve sevimli havlamalarıyla tam bir sevimlilik abideleri olarak kalplerde yer alırlar! Hele patileriyle “high five” yapmaları… Huysuzlanmaları bile ayrı bir sempatik.

Evcil hayvan sahibi olmak isteyen kişiler, asla bir yavru köpeğe “hayır” diyemez. Kediler de tatlı ve sempatikler evet, ancak bir köpeğin dostluğu, yakınlığını genelde kedilerde bulamadıklarını söylerler. Köpeklerin en önemli bir diğer özelliği sadık olması ve insanlarla çok daha iyi anlaşabiliyor olmaları.

Köpekler, en eski ırklardan beri birçok alanda insanın yanında olmuştur. Gerek savaşlarda, gerek tarımda, gerekse sosyal hayatta köpeklere her daim rastlanmıştır. Genelde evde beslenmek istendikleri için, küçük köpekler daima tercih sebebi olmuştur.

Adının daha çok eski tarihlerde bile geçtiği chow chow cinsi köpek – Çin aslanı olarak da geçer – uysal ve sakin tavırlarıyla öne çıkarken, aslan yelesine benzer tüyleriyle dikkat çekmektedir. Çocuklarla arası muhteşemdir ve diğer köpeklerle iyi anlaşamadığı söylenemese de onlarla bir savaş içerisine girerek, üstün olmaya çalışırlar.

Pek tabii tercihen insanlar büyük köpekleri de evlerinde beslerler. Evde beslenecek büyük ırk denince akla gelen ırk şüphesiz golden retriever köpeklerdir. Hem eğitilebilir özellikleriyle, hem oyuncu kişilikleriyle, hem de size olan bağlılıklarıyla kesinlikle birebir bir seçim olacak olan golden retrieverlar, çok kısa bir sürede tuvalet eğitimi hususunda gelişebilirler.

Genel köpek fiyatları;

Akbaş Köpek Fiyatları
Akita Köpek Fiyatları
Alman Kurdu Fiyatları
Köpek Türleri ve Fiyatları
Satılık 200 TL Pug Var Mı?
Belçika Kurdu Fiyatları
1000 TL Chow Chow
Sivas Kangalı Fiyatları
Sivas Kangal Yavrusu Fiyatları
Chiwawa Şivava Fiyat
Cocker Yavru Fiyat
Bichon Frise Fiyatları
500 TL Alman Kurdu
Dogo Argentino Fiyatları

Bu büyük iki ırkın yanı sıra büyümeyen köpek türleri de mevcuttur. French bulldog bu cinsler arasında yer alıp, birkaç başka benzer ırkın karışımına benzemektedir. Fransız bulldoglar, farklı kulakları, genelde beyaz krem tüy renkleriyle, hızlı adımları, cana yakın tavırlarıyla kalpleri fethetmektedir!

100 TL’lik Köpekler

Toy poodle da minik ırklar içindedir. En çok çeşidi olan cinstir denebilmektedir. Eviniz için büyümeyen bir ırk arıyorsanız, poodlelar tam size göre! Kıvırcık kahverengi tüyleriyle çıldırtacak sevimlilikte, sportif yapılarıyla şaşırtıcı şekilde aktif bir karaktere sahiptirler.

100 tl lik yavru kopekler
100 tl lik yavru kopekler

Yorkshire terrier denince akıllara dizi – filmlerde kucaklardan düşmeyen, minik sevimli bakışlarıyla ilgi toplayan dostlarımız gelir. Süs köpeği olarak geçen bu tür, enerjik ve ani hızlı minik adımlarla yürürler. Siyah kahverengi ya da kahverengi – sarı tüylü bu köpekler, çok hafiftirler. Tam bir kucak köpeğidirler!

Pomeranian boo köpekler, kocaman bir bulut gibidir! Upuzun tüyleriyle, kahverengi beyaz pamuk şekerlere benzerler. Küçük gözleri, burunları ve ağızlarıyla sevimli de olsalar, konuşmaya başladıklarında başlarınızı şişirebilirler. Hayli de hareketlidirler!

Küçük ırklardan bir cins köpeği sahibi olanlar, genelde bu köpeklerin hareketli, saldırmaya meyilli ve çok havlayan köpekler olduklarını bilirler. Ancak bahsi geçen türler, sesli ve yaramaz olmaları dahilinde bile esasında evler için yaratılmış köpeklerdir. Yerinde egzersiz ve ilgiyle, evdeki düzeni ve huzuru, sessizliği sağlayabilirsiniz.

Bu cins köpekler odakları daima üstlerinde isterler. Büyük ırkların aksine, sakin ve çok havlamayan bir özellikte değillerdir. Ne var ki, oldukça tercih edilirler. Sevimlilikleriyle ön plana çıkarak sosyal medyada ve ilgili yerlerde en çok onların adı geçmektedir.

Daha çok ilanlarda, web sitelerinde aratılan 100 tl köpekler adı geçen cinslerdir. Pomeranian boo, yorkshire terrier, french bulldog ve golden retriever köpeği fiyatları çok aranan cinsler arasındadır.

Golden retrieverlar 1000 TL ila 3250 TL civarı bir izlek izlemektedir. Pomeranian boolar, 2000 – 25000 TL seyrinde giderken, yorkshire terrierler 4000 – 10500 TL arasındadır. French bulldoglar ise 1000 – 35000 arasındadır.

Tıkla Oyla
[Total: 1 Average: 5]